Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Hayatta Kalma Modu Geliştirildi

Cyberpunk 2077'ye açlık ve susuzluk gibi mekanikler ekleyen 'Live In Night City' modu yayınlandı.

Yeni bir Cyberpunk 2077 modu, CD Projekt Red’in tartışmalı oyununa geleneksel hayatta kalma mekanikleri ekledi. Live In Night City olarak adlandırılan mod, 20 Ocak’ta Nexus Mods’ta yayınlandı. Ana özellikler arasında oyuncunun yorgunluk, açlık ve susuzluk seviyelerini yönetme, dinamik durum bildirimleri ve karakterin ihtiyaçlarına göre farklı cezalar mevcut.

Uyumamaktan veya duş almamaktan kaynaklanan yorgunluk çok yükselirse, kritik vuruş şansı ve dayanıklılık yenilenmesi zarar görüyor. Sistem arızaları da meydana gelebilir, flaşlar oluşturabilir veya oyunun zorluğu daha da artabilir. Açlık, toplam sağlık üzerinde bir ceza yaratırken; Susuzluk, dayanıklılık ve hafıza için aynı şeyi yapar ve zor zorlukta ek ölüm tehdidi ekledi.

Cyberpunk 2077: Live In Night City Modu

Cyberpunk 2077

FonWasH tarafından geliştirilen mod için yapımcı, ayrıca elden geçirilmiş bir ekran, ilaç kullanımı, barınma ve daha karmaşık metabolizma sistemleri eklemek istediğini de dile getirdi. Cyberpunk 2077 modunun şu anda çoklu dil desteği araçları mevcut, gelecekte daha fazla dil eklenmesini umuyoruz. Cyberpunk 2077: Live in Night City isimli modu bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Oyuna başka modlar eklemekten hoşlanıyorsanız, hayat sigortası için alternatif seçenekler ekleyen Death Alternative ve sürükleyici bir metro sistemi sunan bir diğer moda göz atabilirsiniz. Metro modunun oyuna, 19 keşfedilebilir istasyon, üçüncü/birinci şahıs görünümü ve çok daha fazlası ile tamamen kullanılabilir bir Metro Sistemi eklediğini belirtelim. Oyuncuların bir trenin görünmesi için istasyonlardan birinde beklemesi gerek ve hatta belirli bir menüden bilet fiyatı gibi ayarları değiştirebiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.