Cyberpunk 2077’ye Metro Ekleyen Mod Geliştirildi

Son zamanlarda güzel bir yükseliş yakalayan Cyberpunk 2077 oyununa farklı bir mod geliştirildi. Geliştirilen mod sayesinde tren istasyonu geldi.

Cyberpunk 2077’nin Night City’sinde NCART sisteminin çalışmadığı için hayal kırıklığına uğrayan oyunculara Nexus Mods sayesinde güzel haber geldi. Cyberpunk 2077’ye Nexus Mode metro modu sayesinde şehir içi ulaşım geliyor. 

Gelen mod sayesinde, 19 istasyonlu ve oyunun kullanıcı arayüzüne ve kontrollerine tam entegrasyona sahip çalışan bir metro sistemine sahip. Gerçekten oyuncuların özgürce keşfedebilecekleri sürükleyici bir oyun isteyenler ve hızlı seyahat sistemlerinden nefret edenler için hoş, kaygan bir modlama olmuş.

Nexus Mods Cyberpunk 2077’ye Metro Modu Ekledi

Cyberpunk 2077

Metroya binerken birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında geçiş yapabilirsiniz, bu da şehre ve siz olmadan şehrin nasıl hareket ettiğine bir göz atmak için harika. Bunu kullanmak için haritadaki mevcut Metro hızlı seyahat noktalarından birine gitmeniz, ardından istasyona girmek için kapılarla etkileşime geçmeniz yeterlidir. 

Oradan gerçekten sadece bir metro istasyonu: İşaretler, bir sonraki arabanın nereye gittiğini ve atlamak için trenle etkileşime girdiğinizi söylüyor. Radyo dinleyebilir ve koltuk değiştirmek için fare tekerleğini kullanabilirsiniz. Çok soğuk. Artı olarak, muhtemelen çalıştırdığınız diğer şehir değiştiren modlarla uyumlu olduğu düşünülüyor. Bu gelen mod sayesinde oyun sizce nasıl oldu? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bizleri takip etmeye devam edin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol