Cyberpunk 2077 1.31 Yaması Yayınlandı: Hangi Değişiklikler Var?

CD Projekt Red, açık dünya RPG oyunu Cyberpunk 2077 için geliştirdiği yeni yamayı yayınladı. 1.31 güncellemesi, beraberinde bir dizi küçük iyileştirme, kullanıcı arayüzü güncellemeleri ve çeşitli görevler için düzeltmeler getiriyor.

Cyberpunk 2077 1.31 yaması, PC, konsol ve Stadia kullanıcılarına sunuldu. Geliştirici CD Projekt RED, yeni güncellemede oynanış, görevler ve açık dünya ve kullanıcı arayüzü gibi başlıkları ele alıyor.

Yamadaki tüm değişiklikleri paylaştığı yama notlarında detaylı olarak açıklayan Polonyalı stüdyo, daha stabil bir oyun deneyimi sağlamayı hedefliyor. Az önce yayınlanan Cyberpunk 2077 1.31 yaması, beraberinde bir dizi küçük iyileştirme, kullanıcı arayüzü güncellemeleri ve çeşitli görevler için düzeltmeler getirdi.

Cyberpunk 2077 1.31 Yaması, Beraberinde Önemli Düzeltmeler Getiriyor

Cyberpunk 2077 1.31 Yaması

Oynanış bölümünde, silah yeniden yükleme hızı avantajlarının yeniden yükleme süresini yavaşlatmasına neden olan bir sorun düzeltilirken, oyun zorluğuna bağlı olarak düşmanların gizli algılama hızı ayarlandı. Ayrıca V artık “The Rock” avantajına sahipken bir motosiklete çarptığında düşen animasyonda sıkışıp kalmayacak.

Yeni Cyberpunk güncellemesi, görsel olarak bazı önemli iyileştirmeler sunuyor. Islak yüzeyler her zamankinden daha ayrıntılı olarak görünürken, bir Tech silahıyla ateş etmenin anlık bir kör edici ışığa neden olması sorunu giderildi. Cyberpunk 2077 1.31 yaması ile ayrıca Judy’nin Jig-Jig Caddesi’ndeki minibüsünde doğmaması gibi görev hataları da düzeltildi. Güncellemenin tüm detaylarına buradaki yama notlarından ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 güncellemesi

CD Projekt RED, çıkış yaptığı Eylül 2020’den bu yana Cyberpunk 2077’nin hatalarını gidermekle uğraşıyor. Lansmandan kısa bir süre sonra performans sorunları nedeniyle PS Store’dan kaldırılan oyun, haziran ayında mağazaya geri dönmüştü. CD Projekt RED, eylül ayı kazanç raporu sırasında, oyunun PS5 ve Xbox Series X / S sürümlerinin 2021 sonu olan hedef tarihini kaçırabileceğini belirtmişti.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol