Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077, 10 Aralık’a Ertelendi

Bu yılın en çok beklenen oyunu olan Cyberpunk 2077 yine ertelendi. Oyunun çıkış tarihi bu kez 10 Aralık olarak duyuruldu.

Cyberpunk 2077, bu sefer 10 Aralık‘a kadar bir kez daha erteleniyor. Geliştirici CD Projekt Red, daha önce 19 Kasım’da yapılması planlanan oyunun lansman günü üzerinde hala çalıştığını söylüyor. Gecikmeyi kısmen çoklu platform sürümüne bağlıyor. (İki nesil konsol donanımı, PC ve Google Stadia)

Şirket bir tweet’te, “Şu anda bizim için en büyük zorluk, oyunu mevcut nesil, yeni nesil ve PC’de aynı anda çıkarmak, bu da oyunun dokuz sürümünü hazırlamamızı ve test etmemizi gerektiriyor” dedi. “Her şeyin düzgün çalıştığından ve her sürümün sorunsuz çalıştığından emin olmalıyız. Birisi 21 günün böylesine büyük ve karmaşık bir oyunda herhangi bir fark yaratabileceğini söylediğinde bunun gerçekçi görünmeyebileceğinin farkındayız, ama gerçekten uğraşıyoruz. ”

Cyberpunk 2077, Ekim ayının başlarında resmi olarak altın madalya kazandı (yani oyunun bir sürüm sürümünü kilitledi) ve geliştiriciler Twitter üzerinden “daha fazla gecikme olmayacağına” söz verdi. Yayın sürümü hala tamamlandı, ancak CD Projekt Red, oyunun piyasaya sürüldüğü gün için başka güncellemeler geliştiriyor. Bu tweet, geliştiricilerin fazla mesai yaptığı beklenmedik bir sıkışma döneminden sonra bile “Yine eksik hesaplamışız” diyor.

Cyberpunk 2077, 2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri oldu. Ancak en son gecikmeyle birlikte, bu yılın sonunda sadece konuşulup geçilecek gibi duruyor. Bu yarattıkları yüksek beklenti dalgasını umarım karşılayabilirler.

Cyberpunk 2077 hakkında yeni detaylar için Cyberpunk 2077 Night City Wire: Araçlar, Kıyafetler ve Stadia Çıkış Tarihi Açıklandı haberimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.