Cyber Shadow 4 – 10 Saat Arasında Tamamlanabilecek

Cyber Shadow'un tamamlanma süresi nihayet belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Aylar önce PlayStation 4, Nintendo Switch, PC ve Xbox One platformları için duyurulan Cyber Shadow sessiz sedasız Steam üzerinde sergilenmeye devam edilirken oyun hakkında çarpıcı bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Retro tarzında nostaljik bir yapıyı karşımıza çıkaracak olan Cyber Shadow hem konsol hem de bilgisayar platformunda aynı içeriklere sahip olacak. Hikâye tabanlı bir oynanışa sahip olacak olan oyunda oyuncular karakterleri ile karşılarına çıkan engellere ve düşmanlara takılmadan ilerlemeye çalışacak, birbirinden farklı çok sayıda bölümü keşfedecekler.

Ustaca tasarlanmış seviyeler arasında ilerleyeceğimiz oyun içerisinde elde ettiğimiz eşyaları yükseltebilecek, karakterimizi geliştirebilecek ve sinematik sahneler eşliğinde aksiyon sahneleri ile karşılaşacağız.

Çıkış tarihi hakkında pek bir bilginin yer almadığı yapım bugün yeni bir detay ile gündeme geldi. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz detaylara göre oyunun tamamlanma süresi ortaya çıkmış. Yapılan habere göre yapım 4 ile 10 saat oynanış süresine sahip olabileceklermiş. Yani oyuncular verilen görevleri zamanında yaptıkları taktir de 4 – 10 saat aralığı arasında oyunu tamamlayabileceklermiş.

Bahsedilen bu oynanış süresi tüm platformlar için geçerliymiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol