Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CSGO Rütbeleri Sıfırlandı!

CS:GO'ya yapılan son güncellemenin neredeyse tüm oyuncuları önemli ölçüde etkileyecek. Valve, oyuncuların büyük çoğunluğu arasında sıralama değişikliğine neden olacak şekilde eşleştirmeyi önemli ölçüde elden geçirmeye karar verdi.

Eşleştirme sistemi CSGO‘da dahil olmak üzere herhangi bir çevrimiçi oyunun kalbi olduğu ve bir oyunun düzgün çalışması için gerekli olduğu için fazlasıyla önemli bir sistem. Counter Strike: Global Offensive’te bu sistemin çok da iyi çalışmadığı herkes tarafından bilinen bir gerçek.

CSGO içi yayınlanan dünkü güncellemenin, oyunun eşleştirme sisteminde neredeyse tüm oyuncuları etkileyecek önemli değişiklikler getirdiği için bu sistemin tamamen değiştiğini söylesek yanlış olmaz. Dün yayına alınan 1 Ağustos güncellemesi, tüm oyuncuların rütbelerini geçici olarak sıfırladı. Yeni bir lig elde etmek için bir maç galibiyetine ihtiyacınız olacak. Yani sıfırlamadan sonraki ilk galibiyete kadar rütbesiz kalacaksınız.

CSGO Rütbeniz Yüksek İhtimalle Değişecek

CSGO

Bununla birlikte, yeni bir rütbe aldığınızda, daha önce sahip olduğunuzdan önemli ölçüde farklı olma ihtimali de mevcut. Valve’ın en son güncellemede elde etmeye çalıştığı şey, 18 seviyeli sıralama ölçeğinde (Silver I’den Global Elite’e) oyuncuların daha eşit dağılmasını istemesi olarak açıklandı.

Şimdiye kadar, oyuncuların dağılımı birçok sunucuda eşit değildi ve bu nedenle çoğu oyuncu bilerek Silver’a (en düşük kategoriye) indi ve oradaki oyuncu birikimi nedeniyle bu rütbeden kurtulmayı zorlaştırdı. Ek olarak, bölümler genellikle oyuncuların gerçek becerileriyle eşleşmedi.

Rütbe sıfırlaması CSGO ve oyuncuların sorununa bir çözüm getirecek mi? Evet, mümkün; Bu Valve’ın yaptığı ilk hareket değil çünkü eşleştirme oyun tarihinde birkaç kez sıfırlandı ve bu süreç genellikle oyunun ekosistemi lehine çalıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.