Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CSGO Isınma Bitirme Kodu

CSGO'da ısınma zamanlayıcısından sıkıldınız mı? Hemen geçmek veya tam aksine durdurmak mı istiyorsunuz? CSGO ısınma bitirme kodlarının hepsini bir araya topladık.

CS:GO, oyuncuların farklı ilk bağlantı sürelerini yönetmek için bir ısınma sistemine sahip. Ana oyundan önce CSGO ısınma bitirme kodu kullanabilirsiniz. Bir Counter-Strike maçının başlangıcındaki ara zaman, ellerinizi harekete geçirmek ve potansiyel oyuncuların katılmasını beklemek için yararlı bir şey olsa da, genellikle sıkıcı.

Tüm oyuncu yuvaları dolduğunda, ısınmanın son birkaç saniyesine kadar otomatik olarak hızlandırılsa da, onu tamamen atlamanız veya bitmesi için koşulları değiştirmenizi sağlayacak bir CSGO ısınma bitirme kodu mevcut. Bu kodu nasıl kullanabileceğinizi sizlere anlattık.

CSGO Isınma Bitirme Kodu Nasıl Kullanılır?

CSGO Isınma Bitirme Kodu

Size burada kısa bir eğitim vereceğiz ve daha sonra bazı şeyler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız içeriğimizi detaylandıracağız.

  • Oyun başlamadan önce konsolu etkinleştirdiğinizden emin olun.
  • Oyun sırasında tilde (~) tuşuna basarak konsolu açın.
  • Yazmanız gereken kod ‘mp_warmup_end’ olacak.
  • CSGO Isınma bitirme kodunu aktif etmek için Enter’a basın.

Gerçekten bu kadar basit! Bunu yaparsanız, ısınma tamamen atlanacak ve maç başlayacak ancak bu, daha az uğraştırıcı bir yöntem ve ısınma aşamasının koşulları söz konusu olduğunda değiştirilebilecek iki değişken daha mevcut. Şimdi size onu anlatacağız.

Yeterli Oyuncu Gelince Isınmayı Bitirmek

CSGO Isınma Bitirme Kodu

Her şeyden önce, istediğiniz sayıda oyuncu maça katıldığında ısınmayı bitecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu genellikle tüm oyuncu yuvaları doluyken olacak ancak hangi nedenle olursa olsun, oyuncuların yarısı zaten oradayken başlamasını da isteyebilirsiniz veya arkadaşlarınızla derecesiz bir maç oynuyorsunuz ve internetten rastgele yarışmacılara güvenmek istemiyorsunuz.

Isınmayı bitirmek için gereken oyuncu sayısını sınırlamak için öncekiyle aynı yöntemi izleyin ancak şimdi ‘mp_endwarmup_player_count *’ komutunu kullanın; Buradaki *, ısınma sonunu işaret etmek istediğiniz oyuncu sayısı. Diyelim ki sadece 4 kişisiniz ve hemen harekete geçmek mi istiyorsunuz? Konsolu açın; ‘mp_endwarmup_player_count 4’ yazın. Dördüncü oyuncu katıldığı anda, CSGO ısınma bitirme kodu aktif hale gelecek.

CSGO Isınma Süresi Ayarlama Kodu

CSGO Isınma Bitirme Kodu

Diyelim ki aklınızda belirtilen sayıda oyuncu yok ancak ilk girişten 30 saniye sonra ısınmayı bitirmek istiyorsunuz. Bunu yapmak da mümkün. Önceki komutlar yerine ‘mp_warmuptime 30’ yazın. Komuttaki son sayı, ısınma bitmeden önce geçmek istediğiniz saniye sayısı.

Bu, eninde sonunda oyuncuların olacağını bildiğiniz ancak onlarsız başlamak istediğinizde özellikle yararlı bir CSGO ısınma bitirme kodu; Bu nedenle özellikle hazırlık maçı yaptığınızda ancak tüm oyunun skoru ne olursa olsun hemen harekete geçmek istediğinizde kullanışlı.

Ayrıca herhangi bir teknik nedenden dolayı ısınma zamanlayıcısını duraklatmanız gerekiyorsa, bunu ‘mp_warmup_pausetimer 1’ komutuyla yapabilirsiniz. Benzer şekilde, geri sayımı devam ettirmeniz gerekirse, sadece ‘mp_warmup_pausetimer 0’ komutunu kullanın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.