Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CSGO Efsanesi Flusha Emekli Olduğunu Duyurdu

CSGO efsanesi Flusha, on yıllık kariyerinin ardından emekliliğini duyurdu.

Kariyeri boyunca üç kez CSGO Major kazanan Robin “flusha” Rönnquist, oyunculuk kariyerine noktayı koyduğunu açıkladı ve “Artık eğlenmiyorsanız, rekabette kalmanızın bir anlamı yok.” ifadelerini kullandı. İsveçli oyuncu, EYEBALLERS takımının oynadığı son iki turnuvayı kaçırdığı için artık 30 yaşına bastıktan birkaç gün sonra bu kararı verdi.

Profesyonel oyuncu yaptığı açıklamada, “Geçen seneden beri bunu düşünüyorum ve bu düşüncelere sahip olduğunuzda, belki de şimdiye kadar yapılmış olandan daha fazla zorlamamak doğru olabilir.” diyerek aldığı kararın bir senedir aklında olduğunu da vurguladı. Gelin, birçok hayranı bulunan efsanevi oyuncunun kariyerine kısa bir göz atalım.

Flusha Espor Sektöründe Devam Edecek

CSGO Efsanesi Flusha Emekli Olduğunu Duyurdu

Flusha, 2013’te CS:GO sahnesine çıktı ve finalde İsveçli rakipleri NIP’yi yenerek ilk CS:GO Major, DreamHack Winter 2013’ü kazanan Fnatic ekibinin bir parçasıydı. Profesyonel oyuncu, Fnatic‘in iki Majors daha (ESL One Katowice 2015 ve ESL One Cologne 2015) ve İngiliz organizasyonuyla üç büyüde bir dizi başka birinci sınıf kupa kazanmasına yardımcı oldu.

Oyuncu, 2021’de Fnatic’ten ayrıldıktan sonra Miikka “⁠suNny” Kemppi ve Jere “⁠sergej” Salo ile birlikte GORILLAZ adlı uluslararası bir ekip kurdu, ancak proje yedi ay içinde dağıldı. Haziran 2022’de, esporun ilk günlerinde en ikonik İsveç organizasyonlarından biri olan EYEBALLERS’ı yeniden canlandırmak için arkadaşı ve eski Fnatic takım arkadaşı Jesper “JW” Wecksell ile yeniden bağlantı kurdu.

İsveçli yetenekleri yetiştirmeyi hedefleyen ekip, geçen ay HLTV.org’un dünya sıralamasında 37. sıraya kadar yükseldi. EYEBALLERS yönetim ekibi, profesyonel oyunculuğu bırakan flusha’nın belirlenecek başka bir rolde organizasyonda yer almaya devam edeceğini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.