Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CS GO En Ucuz Bıçak 2023 – Güncel Fiyatlar

CS GO'da fazlasıyla havalı görünen bıçakları satın almak için adeta ufak bir servet ödemenize gerek yok. Sizler için piyasadaki en ucuz bıçak görünümlerini derledik.

CS GO en ucuz bıçaklar hangisi? Bu sorunun cevabı Steam Topluluk Pazarı‘ndaki eşyaların fiyatlarını satıcılar belirlediği için sürekli değişse de, biraz araştırma yaparak çok daha uygun ve ucuz alternatifler bulabilme şansınız mevcut. Zaten bu içeriğimize girdiyseniz, sizin de bütçenizi fazla zorlamak istemediğinizi biliyoruz.

Gerçekten biraz araştırma yaparak ve biraz da şansla, CS GO’daki en ucuz bıçak sizin olabilir. Peki en ucuz CS:GO bıçağı hangisi ve size ne kadara mal olacak? Bu içeriğimizde, şu anda piyasadaki en ucuz dört CS:GO bıçağını inceleyeceğiz ve bu size bir sonraki maaş gününüz geldiğinde alabileceğiniz en ucuz bıçak seçeneklerinden haberdar olma şansı verecek.

CS GO En Ucuz Bıçak 2023

CS GO en ucuz bıçak nereden alınır dediğinizi de duyar gibiyim. Çeşitli üçüncü parti skin satış sitelerinde ucuza bıçak kapatmak mümkün olsa da, biz kesinlikle Steam Topluluk Pazarı’ndan şaşmamanızı öneriyoruz. Hem güvenlik sebebiyle hem de en ucuz seçeneklerin Steam’de yer alması sebebiyle bizim önerilerimiz bu yönde. Nereden satın almaya karar verirseniz verin, işte CS GO’daki en ucuz bıçaklar:

  • Navaja Bıçağı
  • Gölge Hançerler
  • Kancalı Bıçak
  • Pala Bıçağı

1- Navaja Bıçağı

CS GO En Ucuz Bıçak 2023 - Güncel Fiyatlar

Navaja Bıçağı oyundaki en güzel bıçak değil ancak şu anda CS GO’daki en ucuz bıçak. Bu listedeki daha pahalı görünümlerden bazıları kadar havalı görünmese de, ilk olarak 2018’de piyasaya sürülen bu bıçak kesinlikle standart olandan çok daha iyi. Bu bıçaklardan birini ortalama 2.000 TL (100 Dolar) karşılığında alabilirsiniz ancak daha renkli veya daha iyi durumda bir bıçak istiyorsanız, biraz daha bütçe ayırmanız gerekecek.

2- Gölge Hançerler

CS GO En Ucuz Bıçak 2023 - Güncel Fiyatlar

Gölge Hançerler, uzun zamandır birçok oyun içi şakaya konu oldu ancak şu anda satın alabileceğiniz en ucuz bıçak setlerinden birisi haline geldi ki bizim için önemli olan bu. CS GO en ucuz bıçak Navaja olsa da, Gölge Hançerler de fazlasıyla uygun. Bunlar, 2015’te oyuna eklendiklerinde başlangıçta çok rağbet görüyordu ancak yıllar geçtikçe değerleri azaldı. Bu bıçaklardan birini ortalama 2.200 TL (115 Dolar) karşılığında alabilirsiniz.

3- Kancalı Bıçak

CS GO En Ucuz Bıçak 2023 - Güncel Fiyatlar

CS GO bıçak fiyatları en ucuz 2.000 TL’den başladığı için ucuz demek insana koysa da, Kancalı Bıçak için çok daha fazlasını ödemeniz gerekecek. Fazla ödemeniz gerekecek ancak Kancalı Bıçak yukarıdaki iki bıçaktan çok daha havalı ve oyuna ilk eklenenlerden birisi; bu sayede yıllar geçtikçe daha ucuz hale geldi. Bu havalı CSGO bıçağı için en az 2.300 TL‘yi (135 Dolar) gözden çıkarmanız gerek.

4- Pala Bıçağı

CS GO En Ucuz Bıçak 2023 - Güncel Fiyatlar

CS GO en ucuz bıçak olan Navaja Bıçağı’ndan çok daha iyi görünen Pala Bıçağı biraz Navaja’ya benziyor ama çok daha gösterişli. Bu bıçağın renk grupları onu listemizdeki en pahalı bıçak haline getirse de, yukarıdakilere kıyasla daha iyi bir bıçağı ucuza seçebileceksiniz. Bu bıçak ortalama 2.700 TL‘den başlasa da, zaman zaman 2.500 TL civarına kadar inebildiği için sık sık Pazarı gözetlemeniz gerek.

CS GO En Ucuz Kelebek Bıçak

CS GO En Ucuz Bıçak 2023 - Güncel Fiyatlar

CS GO en ucuz bıçaklar denildiği zaman akla gelen ilk isim Kelebek olmasa da, biraz şansla ucuza Kelebek alma şansınız mevcut. Ucuz diyoruz ancak yukarıdakiler gibi bir ucuzluktan bahsetmiyoruz. Söz konusu Kelebek Bıçak olunca en ucuz olanı için bile 15.000 TL gibi bir ücreti gözden çıkarmanız gerek. Evet, maalesef dolar kurunun yükselmesi ve Kelebek’e olan talebin fazlalığı sebebiyle şimdilik piyasaya bu şekilde.

Satın alabileceğiniz en ucuz Kelebek Bıçak görünümleri ise Alazlanmış, Safari Ağı, Kuzey Ormanı, Orman DDPAT ve Gizli Şehir diyebiliriz. Tabii ki bunların da ‘Görevde Kullanılmış‘ olanlarından bahsediyoruz. Bu görünümlerden bir tık daha fazlasını istediğiniz anda fiyatların 16.000 TL civarına ve hatta hızlıca 20.000 TL bandına yükseldiğini belirtelim.

CS GO en ucuz bıçak 2023 itibarıyla halen Navaja Bıçağı diyebiliriz. Ancak alternatif olarak 3 adet görünümden daha bahsettik. Bir tane bıçak alacaksanız, CS:GO rütbeleri hakkındaki bilginizi tazelediğinizden emin olun, böylece Silver’dan Global Elite’e yaptığınız yolculuğu çok daha şık bir şekilde başlatabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.