Crytek’in Hunt Showdown Oyunu Dizi Olacak

Film ve dizi yayın hizmeti Binge, oyun serisini ekrana uyarlamak için Crytek ile bir ortaklık duyurdu.

Crytek‘in 1895 yılında geçen ödül avcısı konulu aksiyon oyunu Hunt Showdown, bir canlı aksiyon dizisi haline gelecek. Gösteri, Ubisoft’un Driver ve System Shock serisine dayalı TV şovları da üreten yeni Amerikan yayın platformu Binge’de sunulacak.

Binge için dizinin yapımcılığını Allan Ungar ve Vince Talenti üstlenirken, baş yapımcı olarak Avni Yerli, Faruk Yerli ve Pascal Tonecker katkıda bulunacak.

Hunt Showdown

Hunt Showdown Dizi Olacak

Crytek’ten Avni Yerli, “Hunt Showdown’ın canlı aksiyon dizisi olarak harika görüneceğini her zaman biliyorduk. Dünya karanlık, cesur ve sürükleyici ve anlatılacak birçok harika hikaye için çok fazla potansiyel var. Binge’deki ekibin neler yaratabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Talenti şunları ekledi: “Hunt Showdown, canlı aksiyon dizisi uyarlaması için olgunlaşmış, inanılmaz bir bilgiye sahip, kalp atışlarınızı hızlandıran bir hayatta kalma oyunu. İzleyicileri bataklığın derinliklerine bırakmaktan ve hem canavarlarla hem de avcılarla karşı karşıya gelmelerini sağlamaktan heyecan duyuyoruz. “ dedi.

Ungar’a gelince, Hunt: Showdown’ın “cesur ve benzersiz bir dünyası” olduğunu ve Binge’in bu projede ve diğerlerinde Crytek ile çalışmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Ungar, bunun “Crytek ile birçok işbirliğinin ilki” olabileceğini söyledi.

Hunt Showdown dizisiyle ilgili daha fazla ayrıntı daha sonra açıklanacak. Hunt: Showdown, Driver ve System Shock’a dayanan şovlarına ek olarak Binge, Rubius Checkpoint adlı yeni bir şov için El Rubius ile birlikte çalışılacak.

Binge Nedir?

Binge, E3 2021 sırasında duyuruldu. Özellikle oyuncular için yayınlı video içeriği üretmeye odaklanacak. Binge, şirketin bunu “hayranlara ve onlara ilham veren oyunlara saygı duyacak şekilde” yapmayı hedeflediğini söyledi. Şirketin 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Binge, Squad Parties adlı, kullanıcıların birlikte izlemelerine ve bunu yaptıkları için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan bir özelliğe sahip. Binge’nin web sitesindeki güncellemeler için buradan kaydolabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol