Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve yarın YouTube üzerinden prömiyeri yapılacak olan Crysis Remastered'ın çıkış tarihi sızdırıldı. Sızıntıya göre oyun 23 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bugün yaptığımız haber’de Crysis’in geliştiricisi olan Crytek’in yarın Crysis Remastered’ın çıkış tarihini açıklayacağını bildirmiştik. Ancak Microsoft Store’un listelerinden sorumlu biri oyunun yayınlanma tarihinin yanı sıra bazı ekran görüntülerini de gösterdi.

Crysis Remastered, 26 saat içinde bir YouTube oyun prömiyeri ile resmi olarak açıklanacak . Bununla birlikte, hayranlar, oyunun görünümü ve çıkış tarihi hakkında Microsoft Store’daki bir liste ile ipucu verildi.

Listeye göre, Crysis Remastered 23 Temmuz 2020’de yayınlanacak. Oyunun dosyaları Xbox One’da 7.01 GB alan gerektirecek. Crysis Remastered, HDR ve 4K görseller için destek sunacak, ancak oyunun çok oyunculu bir geri dönüşü olmayacak. PC, PlayStation 4, Switch ve Xbox One için Crysis Remastered başlatılacak.

Oyun sızdırılmış olmasına rağmen yarın yapılacak olan YouTube yayını ile birlikte oyunun tam detaylarına erişmiş olacağız. Oyuncular uzun zamandır yeni bir Crysis oyunu bekliyorlardı ancak Remastered versiyonu da sanırım bir nebze olsun oyuncuların isteklerine cevap verebilir.

Microsoft Store‘da yayınlanan açıklamada: “Crytek’in klasik birinci şahıs nişancı, aksiyon dolu oyunu, sandbox dünyası ve ilk kez sevdiğiniz heyecan verici epik savaşlarla geri döndü” yazıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol