Crysis Remastered Steam Çıkış Tarihi Açıklandı

Crytek tarafından geliştirilen ve yayınlanan Crysis Remastered, 17 Eylül'de Steam'de çıkış yapacak. Oyun hakkında bilmeniz gereken her şey haberimizde.

Crysis Remastered Steam çıkış tarihi netlik kazandı. Geliştirici stüdyo Crytek tarafından yapılan açıklamada, oyunun 17 Eylül Cuma günü erişime açılacağı bildirildi. Peki, ünlü birinci şahıs nişancı oyununun yeni sürümü neler vaat ediyor?

Tekrar düzenlenerek, yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle karşımıza çıkacak olan Crysis Remastered, nefes kesici bir FPS deneyimi sunacak. Serideki orijinal oyunlar ortalama 720p çözünürlükte ve 30FPS’te oynanıyordu. Xbox Series X ve PlayStation 5’teki remaster sürümleri ise 60 FPS’te 1080p ile 4K arasında deneyimlenebilecek.

Crysis Remastered Steam Sürümü 17 Eylül’de Çıkacak

Crysis Remastered Steam

Orijinal Crysis üçlemesinin tek oyunculu hikayelerini ve remaster’larını içeren özel sürümde, iyileştirilmiş aydınlatma ve görsel olarak geliştirilmiş karakterler, silahlar ve ortamlar ile yüksek çözünürlüklü dokular da bulunuyor. Crysis Remastered Steam sayfasında içeriğe dair detaylar mevcut.

Crysis Remastered’ın kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzınızı belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlıyor. Deneysel olarak kullanabileceğiniz veya sizin için tamamen yeni olan pek çok seçenek de oyunda yer alıyor. Ayrıca yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklar, oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektiriyor.

Remastered Versiyonu, Yeni Nesil İçin Optimize Edilen Grafikler Sunacak

Crysis Remastered Steam sürümü

Crysis Remastered Steam üzerinde 17 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Satış fiyatı çıkış tarihinde belli olacak. Dilerseniz, oyunu buradan istek listenize ekleyerek çıktığı zaman bildirim alabilirsiniz. Peki, bilgisayarınız Crysis Remastered sistem gereksinimleri için yeterli mi? Crysis Remastered Kaç GB? Bu soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7600k veya daha yüksek / AMD Ryzen 5 veya daha yüksek
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol