Crysis Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Belli Oldu

Crysis Remastered Trilogy; PC, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch platformları için 15 Ekim 2021 tarihinde çıkış yapacak.

Crysis Remastered Trilogy çıkış tarihi nihayet açıklandı. Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3’ün tek oyunculu hikayelerini remaster’larını içeren özel sürüm, PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PS4, PS5 ve Nintendo Switch platformları için 15 Ekim‘de piyasaya sürülecek. Aynı tarihte, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered’ı ayrı ayrı satın almak da mümkün olacak.

Crysis Remastered Trilogy, Xbox ve PlayStation platformları için fiziksel bir sürüm alacak. Nintendo Switch, Crysis 1, 2 ve 3 Remastered için özel bir bonus sanat kartı ile ayrı bir fiziksel sürüme sahip olacak. Ek olarak, her format için ilk gün siparişlerine özel rastgele eklenen yirmi sanat kart, geliştirme ekibinin üyeleri tarafından imzalanacak.

Crysis Remastered Trilogy Çıkış Tarihi, 15 Ekim Olarak Açıklandı

Crysis Remastered Trilogy çıkış tarihi

Yeni nesil konsollar için geliştirilen ve optimize edilen özel sürüm, oyunculara çok daha akıcı ve etkileyici bir Crysis deneyimi sunacak. Serideki orijinal oyunlar ortalama 720p çözünürlükte ve 30FPS’te oynanıyordu. Xbox Series X ve PlayStation 5’teki remaster sürümleri, Dinamik Çözünürlük ile 60 FPS’te 1080p ile 4K arasında deneyimlenebilecek.

Performans kazanımlarına ek olarak, Crysis Remastered Trilogy‘de iyileştirilmiş aydınlatma ve görsel olarak geliştirilmiş karakterler, silahlar ve ortamlar ile yüksek çözünürlüklü dokular da bulunuyor.

Yeni Nesil Crysis Üçlemesi, 4K 60FPS Deneyimi Verecek

Crysis Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman

Geliştirici stüdyo Crytek, geçen hafta Xbox 360 sürümleri ve Xbox Series X’teki remaster’lar ile PlayStation 3 ve PlayStation 5 sürümlerini karşılaştıran videolar yayınlamıştı. Haberimizin aşağıdan izleyebileceğiniz videolar, yeni nesil için optimize edilen versiyonların orijinal sürümlere kıyasla ne kadar farklı olduğunu net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Crysis Remastered Trilogy çıkış tarihi olan 15 Ekim‘de piyasaya sürülecek. Daha fazla bilgi için Crytek’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol