Corruption 2029 Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Corruption 2029 bugün bilgisayar platformuna çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Haftalar önce duyurulan ve 17 Şubat’ta çıkış yapacağı belirtilen Corruption 2029 için geri sayım başladı. Aksiyon dolu bir yapıyı karşımıza çıkaracak olan oyun gün içerisinde Epic Store üzerinden lansmana çıkacak.

Mutant Year Zero: Road to Eden’ın geliştiricisi olan The Bearded Ladies tarafından geliştirilen ve bilgisayar platformuna özgü olarak Epic Store üzerinde lansmana çıkacak olan Corruption 2029 için geri sayım başladı. Oyuncuları tek oyunculu bir aksiyon dünyasına götürecek olan yapım yeni bir taktiksel oynanışı da tanıtmış olacak. Stratejinin hayati önem taşıdığı yapım içerisinde birbirinden farklı aksiyon sahneleri yer alacak.

Geçtiğimiz haftalarda Epic Store üzerinde 33.00 TL olarak ön siparişlere açılan oyun 5 GB gibi düşük bir dosya boyutuna sahip olacak. En az Windos 8 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda oynanabilecek olan yapımda üçüncü şahıs kamera açıları karşımıza çıkacak.

Hikâye tabanlı olarak sayısız görevleri başarmaya çalışacağımız oyun da kendimizi sık sık aksiyon yüklü sahneler içerisine bulacak, birbirinden farklı düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol