Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Core Keeper’ın İlk Büyük Güncellemesi ‘Sunken Sea’ Duyuruldu

Bu yılın ilerleyen günlerinde birçok yeni güncelleme ile yeni özelliklerin Core Keeper'a ekleneceğinin müjdesi de verildi.

Core Keeper, artık dahil edilen resmi özel sunucu desteği ile ilk büyük içerik güncellemesini aldı. Bugünden itibaren, oyuncular artık kendi özel sunucularını çalıştırabilecek ve diğerlerinin istedikleri zaman erişebileceği dünyalara ev sahipliği yapmalarına olanak tanıyacak. Pugstorm ve Fireshine Games, özel bir sunucunun nasıl kurulacağına dair bir kılavuz hazırladı.

Ayrıca Pugstorm, Core Keeper’ın ilk büyük içerik güncellemesi olan The Sunken Sea‘den neler beklenebileceğinin ayrıntılarını da açıkladı. Haziran ayında piyasaya sürülecek olan güncelleme, oyuna su bazlı bir biyom ekleyecek. Bölge, keşfedilecek büyük, gizemli su kütlelerinin yanı sıra bir dizi ada sunacak. Yeni alanın su bazlı olması nedeniyle ilk kez tekneler de oyuna dahil edilecek. Bunlar, oyuncuların çevrelerini daha kolay keşfetmelerini sağlayacak.

Core Keeper The Sunken Sea Dolu Dolu Olacak

Core Keeper
Büyük güncelleme, 12 Haziran’da detaylıca tanıtılacak.

Core Keeper The Sunken Sea güncellemesi ayrıca yeni silahlar ve teçhizatla birlikte birden fazla yeni düşman türü sunacak. Ayrıca yeni değerli eşyalar ve cevher çıkarmanın yanı sıra yeni balıklar, bitkiler ve yiyecekler keşfetme fırsatı da olacak. Yeni temel yapı malzemeleri, oyunculara daha fazla deneme seçeneği de sunacak.

Şimdilik, Core Kepeer The Sunken Sea güncellemesi hakkında bildiğimiz tek şey bu. Önümüzdeki ay 12 Haziran’daki PC Gaming Show, önemli güncellemenin tam açıklamasını sunacak. Geliştiricinin CEO’su ve animatörü Sven Thole, ekibin “önümüzdeki haftalarda oyuncularla çok daha fazlasını paylaşmayı dört gözle beklediğini” de sözlerine ekledi.

Core Keeper, Steam Erken Erişim yoluyla PC için mevcut. Mart ayında lansmanından bu yana oyun neredeyse 1 milyon oyuncuya ulaştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.