Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Core Keeper’ın Devasa Güncellemesi ‘Desert of Beginnings’ Duyuruldu

Core Keeper güncellemesi Desert of Beginnings çıkış tarihi, Terraria benzeri yeni go-kart yarışları, yeni biyomlar ve böcek avı etkinlikleri gibi çeşitli özellikler getirecek.

Core Keeper güncellemesi Desert of Beginnings, geliştirici Pugstorm’un Steam erken erişim oyununun “şimdiye kadarki en büyük güncellemesi” olarak lanse etmesiyle birlikte Kasım ayında oyuna eklenecek. Terraria benzeri hayatta kalma oyunu için bu ücretsiz güncelleme, çok oyunculu oyuna go-kart yarışı ve böcek avı gibi birçok yeni özelliğin yanı sıra taze düşmanlar, silahlar, müzik ve daha fazlasıyla dolu yeni biyomlar getirecek.

Core Keeper güncellemesi The Desert of Beginnings 10 Kasım’da yayınlanacak. Bu, Steam‘de yayınlanmasından bu yana oyun için yapılan ikinci büyük içerik güncellemesi ve güncellemeyle aynı ismi taşıyan ‘Desert of Beginnings’ biyomunu oyuna ekleyecek Ayrıca yeni bir alt biyom olan Molten Quarry de bu güncellemeyle gelecek. Tabii ki, bu yeni alanlar pek çok yeni düşman ve üstesinden gelinmesi gereken birkaç tehlikeli boss getirecek.

Core Keeper’da Artık GO-Kart Yarışı Yapabilirsiniz

Core Keeper

Yeni bir Core Keeper malzemesi olan Galaxite cevheri, oyuncuların üç farklı go-kart varyasyonu üretebilecekleri özel bir Galaxite tezgahı inşa etmek için kullanılabilecek. Bu yeni araç türü, çöl kumlarını keşfetmek için mükemmel olacak ve elbette arkadaşlarınızla yarışma seçeneği de olacak. Böylece birbirinize meydan okuyabilirsiniz.

Güncellemede ayrıca böcek avı da tanıtıldı; yeni bir Bug Net eşyası, oyuncuların yeni biyomların bir parçası olarak dahil edilen on iki ek yaratıkla birlikte tutmak ve görüntülemek için çeşitli yaratıkları yakalamasına olanak tanıyacak. Ayrıca, güncellemeyle birlikte birkaç ek yaşam kalitesi iyileştirmesi de yapıldı.

Steam Başarımları, teknelerden ve maden arabalarından balık tutma yeteneği, daha kolay pişirme için tıklanabilir tarifler ve daha geniş dünya nesnelerini yok etme, alma ve yerleştirme seçeneği ile ilgili sorunlar giderildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.