Conan Exiles

MMORPG
Takip Et
7.9

İyi

6.1

Kullanıcı

Conan Exiles’a Tek Oyunculu Bir Hikaye Modu Gelecek!

Conan Exiles yeni bir mod alacak.

Funcom tarafından geliştirilen Conan Exiles geçtiğimiz yıldan bu yana konsol ve bilgisayar platformunda oynanıyor.

Hayatta kalma oyunu olarak geçtiğimiz yıl konsol ve bilgisayar platformunda yayınlanan Conan Exiles, tek oyunculu ve çok oyunculu oynanabiliyor. Tek oyunculu mod da oyuncular kendilerine ait bir sunucu da dilediklerini yapabiliyorlardı. Q3 2018’de mali raporlarını yayınlayan Funcom, hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Conan Exiles’a tek oyunculu bir hikaye modu getirmeyi planladıklarını duyuran geliştirici ekip, hikaye modunu PS4, X1 ve PC Platformu için eş zamanlı olarak yayınlayacaklarını belirtti.

Oyuncular bu mod da ne yazık ki kendi karakterlerini yaratamayacaklar. Son iki aydır düzenli olarak güncelleme alan yapım Steam’de popüler olmasa da gelen güncellemeler ile hayranlarının isteklerini de karşılıyor. Mutant Year Zero: Road to Eden adlı oyunu üzerine odaklanan Funcom, Conan Exiles’la fazla ilgilenemeyecek gibi görünüyor. 4 Aralık 2018’de yayınlanacak olan Mutant Year Zero: Road to Eden Funcom için neredeyse hayati önem taşıyor diyebiliriz. Geliştirici Mutant oyunu ile yüksek satış rakamlarına ulaşacağını tahmin ediyorlar.

Ayrıca PC platformuna özel olarak geliştirilecek olan yeni bir Conan oyununda da Funcom, Petroglyph Games ile işbirliği içerisinde olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>