Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Commandos 3 HD Duyuruldu; İlk Günden Game Pass’te!

Üçüncü Commandos oyununun HD olarak yeniden düzenlenmiş versiyonu, Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde Xbox ve PC Game Pass'te yer alacak.

Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Raylight Games, Commandos 3 HD Remaster‘ın Eylül ayında piyasaya sürülmek üzere Xbox ve PC Game Pass‘e geleceğini duyurdu.

Commandos 3 HD Remaster, 2. Dünya Savaşı sırasında düşman hatlarının derinliklerinde bir özel kuvvet birimine liderlik eden oyuncuları konu alacak. Oyun, öncekilere göre geliştirilmiş kontroller ve yeni nesil kullanıcı arayüzü sunacak. Commandos 3 aynı zamanda seride üç boyutlu modeller ve dokular içeren ilk oyundu ve bu yeniden yapım ile tüm modeller elden geçirilmiş olacak.

Commandos 3 HD Çok Oyunculu Modları İçerecek

Commandos 3 HD

Commandos 3 HD‘de oyuncular Stalingrad siperlerini ele geçirecek ve hatta Berlin’deki Üçüncü Reich’ın kalbinin derinliklerine inecek ve D-Day’de Normandiya’nın fırtınasına yardım edecek. Oyun, hepsi kendi alanlarında uzman olan ve onlara belirli alanlarda uzmanlık kazandıran Green Beret, Sapper, the Sniper, the Diver, the Spy ve the Thief olmak üzere 6 oynanabilir komando ile çıkış yapacak.

Büyük bir tehlike anında yetenekli bir komando ekibini takip edeceğiniz Commandos 3’ün yeniden yapımı, önceki oyunlardan daha fazla ayrıntı ve aksiyon içerecek. Sıfırdan oluşturulan, yenilenmiş üç boyutlu modeller ve dokular, iyileştirilmiş kontroller, iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü ve yeni başlayanlara uygun öğreticiler ve ipuçları içerecek.

Oyun boyunca 3 ana cephe kampanyalarında oynanacak 12 görev olacak. Commandos 3 HD Remaster, Deathmatch ve Collect the Flag modları da dahil olmak üzere 2-8 oyuncu için çok oyunculu modları da içerecek ve hepsi farklı zafer koşullarına sahip olacak. Fiyatı henüz açıklanmayan oyunu, Steam‘den istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyunun tamamen Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağını da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.