Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 22 Xbox Game Pass Ultimate’a Geliyor: Tarih Belli Oldu

Electronic Arts (EA), FIFA 22'nin önümüzdeki hafta EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate'a ekleneceğini duyurdu.

Electronic Arts (EA) tarafından yapılan açıklamada, FIFA 22‘nin 23 Haziran’da EA Play servisine ekleneceği belirtildi. İkonik futbol serisinin son halkası, aboneliklerinin bir parçası olarak EA Play kitaplığına erişebilen Xbox Game Pass Ultimate üyelerine de ücretsiz sunulacak.

Xbox, PlayStation ve PC’de geçerli olan EA Play platformu, tüm EA oyunlarına ekstra ücret ödemeden erişilebilmesini sağlıyor. Servisin üyeleri şu anda FIFA 22’nin 10 saatlik bir demosunu oynayabiliyorlar. Tam sürüm ise 23 Haziran‘da kütüphaneye eklenecek.

FIFA 22 Xbox Game Pass Ultimate’a Ekleniyor

FIFA 22 Xbox Game Pass

FIFA 22’nin de dahil edilmesiyle birlikte 2021 yılında piyasaya sürülen tüm EA Sports oyunları (FIFA 22, Madden NFL 22, NHL 22 ve F1 2021) EA Play aboneliğinin parçası olacak. FIFA 22 Steam’de 600 TL’ye satılırken, PS Store ve Xbox Store’da ise 700 TL’den alıcı bulunuyor. Fakat Xbox Game Pass Ultimate ve EA Play üyeleri, 23 Haziran’dan itibaren oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

EA, geçen aydan bu yana FIFA 22’de cross-play özelliğini test ediyor, ancak çapraz oyun şimdilik yalnızca PS5, Xbox Series X/S ve Stadia sürümleriyle sınırlı. Yani Xbox One, PS4 ve PC oyunları şimdilik bu özellikten yararlanamıyorlar. Lisans anlaşmasının yenilenmemesi nedeniyle FIFA adıyla çıkacak son oyun olması beklenen FIFA 23, seri tarihinde ilk kez çapraz oyunu içerecek. Ayrıca oyunun hem erkekler hem de kadınlar FIFA Dünya Kupası’na sahip olması bekleniyor.

FIFA 22’deki en iyi forvet ve kanat oyuncuları listemize göz attınız mı? Ayrıca FIFA 22’deki en iyi orta sahalar, defans oyuncuları ve kaleciler hakkındaki listelerimize bakmanızı da tavsiye ederiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.