Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Combat Arms Classic Yeniden Karşımıza Çıkıyor!

Combat Arms Classic yenilenen yüzü ile yeniden oyuncuların karşısına çıktı.

Koreli Doobic Studios tarafından geliştirilen ve 2007 yılında oyun dünyasına giriş yapan Combat Arms Classic küstürdüğü oyuncuların gönlünü almak için yeniden geliyor.

Combat Arms Classic Yeniden Karşımıza Çıkıyor 2

Birinci şahıs nişancı türünde karşımıza çıkan Combat Arms Classic, 2018 yılında resmi olarak Türkiye sunucularını oyunculara açtı. Türkçe dil desteğine sahip olarak günümüzde oynanan Combat Arms Classic, ülkemize geldiği ilk 6 ayda toplam 200 bin oyuncuya ulaşmayı başarmıştı. Türkiye oyun pazarına hızlı bir giriş yapan yapım, yeni güncellemesi iile baştan aşağı yenileniyor. Oyunculara yeniden sunulan yapım son güncellemesi ile grafikleri ve görselleri bakımından oyuncuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Oyuna gelen güncelleme ile görevlerde çeşitli değişiklikler de yapıldı. Güncelleme oyuna yeni haritalar, ekipmanlar ve kostümler eklendi. Valofe tarafından yenilenen ve oyunculara sunulan yapımda oyuncular sadece karşı karşıya gelmekle kalmıyor alışılmışın dışında bir FPS mücadelesine dahil oluyorlar. Hergün değişen etkinlikler ile oyuncuları tatmin edecek olan Combat Arms Classic, PvP maçları ile aksiyonu da iki katına çıkarıyor.

Buna ek olarak Valofe, Türkiye’de ilk kez Ağustos ve Eylül tarihleri arasında Combat Arms Classic için çeşitli internet kafelerde turnuvalarda düzenleyecek. Turnuvalarla ilgili daha fazla bilgi için Combat Arms Classic’in Facebook sayfasındaki duyuruları takip etmeniz yeterli. Etkinlikler İstanbul, İzmir ve Adana’da yapılacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.