Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

COD: Modern Warfare XP Jetonları Artık Warzone’da Çalışmıyor

Call of Duty: Modern Warfare XP jetonları artık Warzone'da kullanılamaz ve oyuncular anlaşılır bir şekilde karıştırılır.

Call of Duty: Modern Warfare XP jetonları artık Warzone‘da kullanılamaz ve oyuncular anlaşılır bir şekilde karıştırılır.

Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War‘da yayınlanacak olan dünün yeni sezonundan önce, eski iki oyunda yer alan oyuncular her iki oyunda da XP jetonlarını kullanabilirdi. Dolayısıyla, Modern Warfare’in çok oyunculu modunda bir XP jetonu kazandıysanız, kazanılan XP için sınırlı bir süre artışı için bunu Warzone’da kullanabilirsiniz.

Call Of Duty Warzoneun Oyuncu Sayisi 85 Milyonu Gecti 1

Ancak, Eurogamer‘in bugün erken saatlerde ilk kez bildirdiği gibi artık durum böyle değil. Black Ops Cold War sezonu 16 Aralık’ta dün başlatıldığında, bu özellik Modern Warfare ve Warzone’dan kaldırılmış gibi görünüyor. Activision‘ın neden bu özelliği her iki Infinity Ward oyunundan da kaldırdığı belli değil. Activision, geçtiğimiz haftalarda Modern Warfare, Warzone ve Cold War’u birbirine bağlama konusunda konuştuğu için bunun beklenmediğini söylemek doğru olur.

Şu anda, XP jetonu kazanmanın birincil yöntemi, Black Ops Cold War ve Warzone için yeni Battle Pass’ı ilerletmektir. Yeni sezon dün başladığında, Modern Warfare, Warzone ve Black Ops Cold War’u kapsayan bir battle pass’ı tanıttı. Üçlü üzerinde DP biriktirerek söz konusu battle pass’ı rütbelendirebilirsiniz.

Ek olarak, Black Ops Cold War’dan 30’dan fazla silah, birinci sezonun başlamasıyla Warzone’a ulaştı. En son iki Call of Duty oyunu arasındaki geçiş içeriğine açıkça büyük bir vurgu var. Bu da Activision’ın Infinity Ward’ın iki COD oyunu arasında bir geçişi kesmek için bu adımı atmasını daha da garip hale getiriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.