Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Popüler Netflix Dizisi Cobra Kai Fortnite’a Geldi

Netflix'in en sevilen dizilerinden Cobra Kai, battle royale oyunu Fortnite'a geldi.

Battle royale türünün en popüler oyunlarından Fortnite, dizi ve sinema dünyası ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Bugün dördüncü sezonu yayınlanan Netflix dizisi Cobra Kai‘den ilham alan set, Fortnite içerik mağazasına geldi.

10 kıyafetin her biri, dojo’lara özel tarzlarıyla birlikte geliyor: Cobra Kai, Eagle Fang ve Miyagi-Do. Kostümler arasında gerçekliği savunmak için karate öğrenen Karateci Jonesy ve onuruyla tanınmış Disiplinli Dövüşçü de var. Netflix dizisindeki karakterlerin hiçbiri aynı şekilde temsil edilmiyor. Bu, Cobra Kai, Eagle Fang ve Miyagi-Do’nun stillerinde herhangi bir karaktere bürünebileceğiniz anlamına geliyor.

Cobra Kai Fortnite Seti İçerik Mağazasına Geldi

fortnite cobra cai
Kobra Kai Fortnite setindeki kıyafetler, dojo’lara özel tarzlarıyla birlikte geliyor.

Cobra Kai Seti kıyafetleri ayrı ayrı ya da Usta Karateciler ve Dojo Kapışması paketlerinin bir parçası olarak alınabilir. Her bir karakteri 800 V-Bucks karşılığında satın alabilirsiniz. Setin tamamı ise 2.000 V-Bucks değerinde. Cobra Kai Fortnite setinde ilgi çekici aksesuarlar da bulunuyor.

Dinamik Miyagi Eğitimi sırt süsüyle Bay Miyagi’nin öğretilerini sergileyebilir, Cobra Parası sırt süsüyle gözdağı verebilir ya da Dojo Pankartı kazmasıyla Cobra Kai Dojosu’nun reklamını yapabilirsiniz. Sette ayrıca Cobra’nın Laneti kazması ve Turna Tekmesi ifadesi gibi kozmetikler de var.

fortnite cobra cai seti

Karate Kid filmlerinin devamı niteliğindeki Netflix dizisi, hayatlarını değiştiren turnuvadan onlarca yıl sonra Johnny Lawrence ile Daniel LaRusso arasındaki rekabeti konu alıyor. Başrollerinde Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña’nın yer aldığı Cobra Kai, bugün dördüncü sezonu ile geri dönüyor.

Cobra Kai Fortnite seti içerisinde yer alan Turna Tekmesi ifadesini yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz. Öte yandan Fortnite içerik mağazası, bugün çeşitli 2022 temalı öğelerle güncellendi ve birçok karakter yeni yıl kutlaması için battle royale evrenine geri dönüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.