Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines 2’nin Yol Haritası Belli Oldu

Cities: Skylines 2'nin ilk ücretli ek paketleri ertelendi. Oyunun geliştirici ekibi öncelikle oyunu düzeltmeye odaklanacak.

Cities Skylines 2 için Expansion Pass olarak adlandırılan yeni yol haritası, Steam ve Paradox Interactive‘in resmi forumunda okuyabileceğiniz bir duyuruda ile paylaşıldı. Oyun için yayımlanan son performans güncellemesinin ardından, bu tarzda birçok yama daha geleceğini öğrendik. Ekip, öncelikle oyunu düzeltmeye odaklanacağı için ücretli ek paketleri erteleme kararı aldı.

Ayrıca oyunun geliştirme süreci ile ilgili yeni detaylar öğrendik. Geliştiriciler için optimizasyon, hata düzeltmeleri ve mod desteği en önemli öncelikler olacak. Geçen haftaki güncelleme ile yaklaşık yüz adet hatayı ortadan kaldıran ekip, yüzlerce hatayı daha bildiğini ve bunlar üzerinde sıkı bir şekilde çalıştıklarını da açıkladı. Bu üçü arasından ise optimizasyon en önemli öncelik olacak.

Cities Skylines 2 Yol Haritası

Cities Skylines 2'nin Yol Haritası Belli Oldu

Cities Skylines 2 ekibinin bir sonraki güncelleme ile ilgili çıkış tarihi paylaşamamasının sebebini ise optimizasyona öncelik vermeleri olarak açıkladı. Stüdyo, bir sonraki güncelleme ile oyunun optimizasyonunu büyük ölçüde toparlamaya kararlı. Bu sebeple, oyundaki içeriklerin az olduğundan yakınan ve daha fazla içerik isteyen oyuncuların biraz daha fazla sabretmesi gerekecek.

İlk varlık paketi olarak adlandırılan ve ilk olarak 2023’ün dördüncü çeyreği için duyurulan Beach Properties, optimizasyon durumunun ve “oyun hataları düzeltmelerinin” yoluna girene kadar, 2024 yılının başlarına kadar yayınlanmayacak. Ancak o zaman Colossal Order, DLC’leri ve gelecek baharda piyasaya çıkması beklenen konsol sürümlerini geliştirmeye başlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.