Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Christopher Nolan’ın Oppenheimer Filminden İlk Fragman

Cillian Murphy'nin atom bombasının mucidini canlandıracağı yeni Christopher Nolan filmi Oppenheimer'dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Christopher Nolan tarafından yazılan ve yönetilen Oppenheimer filminin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Siyah beyaz videoda, Cillian Murphy‘yi atom bombasının mucidi J. Robert Oppenheimer olarak görüyoruz. Şu anda Universal Pictures’ın YouTube kanalında sürekli bir döngüde yayınlanan fragman, Oppenheimer’ın şapkasını takıp ardından fotoğrafçılarla çevrili bir alanda yürümesini gösteriyor.

Bu sekanslar arasında, nükleer fisyonu gösteren görüntüler de yer alıyor. Fragmanda bir sesin, “Dünya değişiyor, reform yapıyor, bu senin anın” ve “Onlara kendilerini yok etme gücü verdin, belki de yaşamış en önemli adamsın” dediğini duyuyoruz. Teaser’ın tonu, son derece karanlık ve vurucu bir Nolan filmi daha izleyeceğimizi gösteriyor.

Film, Atom Bombasının Mucidini Konu Alacak

Oppenheimer fragmanı

Ekranda ayrıca 11 ay, 17 gün, 22 saat ve 42 dakikadan başlayan ve gelecek yıl, 16 Temmuz 1945’te ABD tarafından yapılan ilk nükleer silah fırlatmasının 78. yıldönümüne işaret eden bir geri sayım var. Bu tarihten birkaç gün önce 21 Temmuz 2023‘te ise Oppenheimer filmi vizyona girecek.

Filmde Murphy’nin yanı sıra Josh Peck, Matt Damon, Florence Pugh, Rami Malek, David Dastmalchian ve Robert Downey Jr. gibi isimler de rol alıyor. Universal Pictures’ın resmi YouTube kanalında yayınlanan Oppenheimer fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.

Oppenheimer Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.