Chernobylite Steam’de Sergilenmeye Başlandı!

Chernobylite hayatta kalma oyunu olarak bu yıl çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen ve The Farm 51’in yeni oyunu olacak olan Chernobylite bu yıl içerisinde yayınlanacak.

World War 3, NecroVision, Get Even gibi oyunların geliştiricisi olan The Farm 51 geçtiğimiz gün yeni oyununu duyurmuştu. Chernobylite adında yeni oyununu Steam’de sergilemeye başlayan geliştirici henüz fiyat etiketini de duyurmuş değil. 2019 yılı içerisinde yayınlanacak olan yapım Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Tek oyunculu olarak oynanacak olan yapım, 4 farklı dil desteğine sahip olacak. Ancak bu diller arasında ne yazık ki Türkçe yer almayacak. Oyun içerisinden söz edecek olursak hayatta kalma temalı bir oynanış bizleri bekliyor olacak. 3D grafik açılarına sahip olacak olan yapım, eşsiz hikayesi ile oyuncuları karanlık bir dünyaya götürecek ve aksiyon dolu anlar yaşatacak.

Çernobil bölgesinde geçecek olan yapımda sık sık karşımıza vahşi yaratıklar da çıkacak. Oyuncular bu vahşi yaratıkları da etkisiz hale getirerek hayatta kalmaya çalışacaklar. Tehditlerle yüzleşeceğimiz oyunda ekipmanlarımızı geliştirebilecek ve özelleştirebileceğiz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun ilk trailer’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol