Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cem Yılmaz, Netflix’te Yayınlanacak Gösterisi İçin Geralt Oldu

31 Aralık Cuma günü Netflix'te yayınlanacak olan Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus gösterisi için Geralt oldu.

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın Diamond Elite Platinum Plus gösterisi Netflix’te yayınlanacağını duyurmuştu. Bugün birkaç saat önce dizi ve film izleme platformu olan Netflix, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın gösterisi için ‘ses getirecek’ reklam filmini YouTube aracılığıyla paylaştı.

Komedyen Yılmaz’ın son gösterisi yılbaşında sevenleriyle buluşacak. Netflix gelecek olan bu gösteri için yeni bir reklam çekti ve bu reklamda Yılmaz ünlü Netflix dizisi The Witcher’ın baş kahramanı olan Geralt rolünde oynadı.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus İçin Geralt Oldu

Cem Yılmaz

31 Aralık Cuma günü Netlix’te yayınlanacak olan Diamond Elite Platinum Plus gösterisi için yapılan reklamda ünlü komedyen yanlışlıkla The Witcher dizisi setine girmesini konu alıyor. Cem Yılmaz’ın uzun süredir farklı ülkelerin farklı şehirlerinde Diamond Elite Platinum Plus gösterisi bu kez dijital ortamda herkesin evine misafir olacak.

Peki bu gösterinin konusu ne diye soracak olursanız şöyle açıklayalım; ünlü komedyen, bu hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikâyeler anlatıyor. Siz bu Diamond Elite Platinum Plus gösterisi hakkında neler düşünüyorsunuz yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Son olarak reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz;

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.