Cem Yılmaz’ın Yeni Gösterisi Netflix’e Geliyor

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus, Netflix'e geliyor. İzleyicilerden büyük ilgi gören stand up şovu, 31 Aralık'ta yayınlanacak.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix’e geliyor. Ünlü komedyenin her yerde kapalı gişe oynayan son gösterisi, 31 Aralık‘ta Netflix üzerinden izlenebilecek. Abonelerine güzel bir yılbaşı hediye veren dijital yayın platformu, bu duyurusu ile sosyal medyada büyük bir heyecan yarattı.

İlk olarak 2019 yılının mart ayında başlayan Diamond Elite Platinum Plus, İngiltere’de gala yapmıştı. Yaptığı gösterileriyle izleyicilere unutamayacakları anlar yaşatan Yılmaz’ın tüm şovları kapalı gişe oynuyor ve yıllar içerisinde geniş kitlelerce seyrediliyor. Henüz stand up gösterisini izleme imkanı bulmayan kişiler, şimdi Netflix sayesinde bu şansa sahip olacak.

cem yılmaz Diamond Elite Platinum Plus

Netflix’in paylaştığı kısa bir tanıtım videosu ile 31 Aralık‘ta yayınlanacağı duyurulan Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus, son derece samimi ve eğlenceli bir havada geçiyor. Sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikayeler anlatan ünlü komedyen, her zaman olduğu gibi yaptığı sosyolojik tespitlerle izleyenlere kahkaha tufanı yaşatıyor.

Netflix tarafından paylaşılan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol