Capcom Çalışanları Koronavirüs Kontratı İmzaladı

Capcom çalışanları ile koronavirüs'ün yayılmasını şirket içerisinde engellemek için kontrat imzaladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bugün yayınlanan bir basın açıklamasında, Capcom Başkanı ve CEO’su Haruhiro Tsujimoto şirketteki bir çalışanın koronavirüs (COVID-19) ile sözleşme imzaladığını doğruladı. Kontratta tamamen Capcom çalışanlarını enfekte olmaktan uzak tutacak maddeler olduğu açıklandı.

blank

Sürüm, Capcom’un Chuo-ku, Osaka’daki merkezinde çalışan bir çalışanın virüs için pozitif test ettiğini not ediyor. Capcom, daha fazla yayılmayı denemek ve önlemek için sağlık yetkilileriyle birlikte çalışmayı, çalışanın son faaliyetlerini ve onlarla temasa geçmiş olabilecek kişileri keşfetmeyi ve şirket ofisini dezenfekte etmeyi taahhüt eder.

Capcom yapmış olduğu açıklamada “En yüksek öncelik, şirket içinde ve dışında enfeksiyonların yayılmasını ve çalışanların, iş ortaklarının ve ortak şirketlerin güvenliğinin önlenmesine verilecektir” yazıyor. Bir Nintendo of America çalışanı da geçen ay koronavirüs için pozitif test ederek genel merkezinde, New York perakende mağazasında ve onarım merkezlerinde şirket çapında kapanmalarla sonuçlandı.

Capcom yetkilileri yapmış olduğu anlaşma ile birlikte çalışanlarının sağlığını ve virüsün yayılmasını önlemek için böyle bir yönteme baş vurduklarını söyledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol