Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Capcom Arcade Stadium’un Devam Oyunu Ortaya Çıktı

Capcom Arcade Stadium 2, Kore'de derecelendirildi ve Capcom'un 2021 arcade koleksiyonunun devamı niteliğinde bir oyunun yapım aşamasında olabileceği öne sürüldü.

Geçen yıl Şubat ayında Capcom, Nintendo Switch için Capcom Arcade Stadium‘u piyasaya sürdü ve ardından birkaç ay sonra PS4, Xbox One ve PC’ye getirerek, 80’ler ve 90’lardan sevilen Capcom arcade oyunlarını geniş kitlelere tanıttı. Görünüşe göre Japon şirketi bu oyunların sayısını ikiye katlayacak.

Capcom Arcade Stadium 2 için bir sınıflandırma derecelendirmesi, yakın zamanda Kore derecelendirme kurulu, Kore Oyun Derecelendirmesi ve Yönetim Komitesi’nin (GRAC) web sitesinde tespit edildi. Ayrıca Arcade Stadium Bundle #1 isimli ayrı bir derecelendirme de tespit edildi. Muhtemelen bu ikinci oyunda ilk oyuna benzer şekilde yayınlanacak.

Capcom Arcade Stadium 2’de Tüm Platformlara Çıkacak

Capcom Arcade Stadium

İlginç bir şekilde, orijinal Capcom Arcade Stadium Güney Kore’de 12+ yaş derecelendirmesi alırken, devam oyunu paketi 15+ yaş derecesi aldı. Her iki derecelendirme de yalnızca bir platform olarak PC’den bahsederken, oyun için “Capcom tarafından bir koleksiyon olarak geliştirilen 80’ler ve 90’lardan çeşitli retro arcade oyunlarını içeren bir PC oyunu” tanımlaması kullanıldı.

Tabii ki, Capcom henüz arcade koleksiyonunun tam teşekküllü bir devamını resmi olarak duyurmadı ancak sınıflandırma derecesine bakacak olursak yakında duyuru yapılması muhtemel. Her zaman olduğu gibi, Capcom resmi bir duyuru yapana kadar bunu doğrulanmış olarak ele almayın ancak yaş derecelendirmeleri yoluyla duyurulmamış oyunların sızıntıları genellikle doğru olma eğilimindedir. Her iki durumda da sizi bilgilendireceğiz, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.