Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Capcom Arcade Stadium 2 Duyuruldu

Capcom, Capcom Arcade Stadium'un ikinci bölümünün yepyeni bir klasik oyun grubuyla modern konsollara geldiğini duyurdu.

Capcom Arcade Stadium’un başarısının ardından Capcom, yakında ikinci bir sürüm olan Capcom Arcade Stadium 2‘yi yayınlamayı planladığını duyurdu. Duyuruya göre Japon yayıncı, klasik Capcom oyunlarının keyfini çıkarmak isteyen hayranlar için modern konsollara başka bir retro oyun grubu getirecek.

Şubat 2021’de piyasaya sürülen Capcom Arcade Stadium, 1984 ile 2001 yılları arasında yayınlanan 32 klasik Capcom oyununa sahipti. Birkaç ay sonra oyun, PS4, Xbox One, PC ve Switch dahil olmak üzere diğer platformlara genişletildi. Ek olarak oyunlara geri sarma özelliği, oyunun herhangi bir bölümünü kaydetme/yükleme yeteneği gibi modern dokunuşlar da yapıldı.

Capcom Arcade Stadium 2’de 32 Klasik Oyun Yer Alacak

Capcom Arcade Stadium 2
Capcom Arcade Stadium 2 bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Bunların yanı sıra yüksek fiyat etiketleri ve ücretli ek paketler gibi bazı özellikler nedeniyle Capcom Arcade Stadium’a hayranlardan karışık tepkiler geldi. Bugün ise , devam bölümü Capcom Arcade Stadium 2, 32 klasik oyundan oluşan başka bir partiyi piyasaya sürecek. Duyuruya göre, Capcom Arcade 2nd Stadium, yeni koleksiyonun bir parçası olarak SonSon ile birlikte PS4, Xbox One, PC ve Switch’e gelecek. Ayrıca şirket, Capcom Fighting Collection için ön siparişlerin bonus olarak Three Wonders’ı içereceğini belirtti.

Capcom Arcade Stadium 2’nin çıkışına daha aylar olsa da, retro oyunların hayranları, bu yıl Haziran ayında birçok platformda Capcom Fighting Collection‘ın lansmanı ile Capcom’un ikonik dövüş oyunlarından bazılarını deneyimleme şansına sahip olacak. Bu oyunlardan bazıları arasında Hyper Street Fighter 2: The Anniversary Edition, Red Planet ve Darkstalkers: The Night Warriors gibi ünlü oyunlar olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.