Call Of Duty: Modern Warfare Bu Hafta Sonu Ücretsiz Olacak

Call of Duty: Modern Warfare bu hafta sonu bedava oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aldığı güncellemeler ile oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam eden Call of Duty: Modern Warfare yarın oyuncular tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek. Yapım çok oyunculu modunu ücretsiz olarak sunacak.

blank

Geçtiğimiz ay Warzone adında bir mod alan ve bu mod ile kısa sürede 30 milyon yeni oyuncuya ulaşan Call of Duty: Modern Warfare’den güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bugün gelen haberler ile oyunun yarın oynaması ücretsiz olacağı belli oldu.

PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Call of Duty: Modern Warfare bu hafta sonu çok oyunculu modu ile ücretsiz olarak oynanacakmış. Haberin detaylarına göre yapımı henüz deneme şansı bulamayan oyuncular Warzone üzerinden oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecek, gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular ile mücadele edebileceklermiş.

Bugünden itibaren ücretsiz olduğu ifade edilen çok oyunculu mod 3 Nisan – 6 Nisan tarihleri arasında bedava olarak oynanabilecekmiş. Ücretsiz olarak oyunu oynayabilmek için yapımın Warzone sürümünün indirilmesi gerekiyormuş.

Yapım 3 Nisan – 6 Nisan tarihleri arasında bedava olarak oynanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol