Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile Sezon 4’te Turnuvalar Olacak

TiMi Studio, başarılı oyunu Call of Duty Mobile Tournament ile dereceli skor tablolarına yeni bir rekabetçi oyun modu ekliyor.

TiMi Studio’nun Call of Duty serisinde yer alan ve inanılmaz başarılar yakalayan mobil versiyonu Call of Duty Mobile, birinci şahıs çok oyunculu bir deneyime sahip. Oyunda standart Call of Duty takım tabanlı çok oyunculu oyun modları, 100 oyunculu battle royale modu ve ayrıca Prop Hunt gibi eğlence amaçlı modlar bulunuyor. Geliştirici, sürekli güncel kalmaya devam ediyor.

Call of Duty Mobile’a gelecek yeni mod turnuva, adından da anlaşılacağı üzere rekabetçi oyuncuların yeteneklerini diğer oyunculara karşı test edecekleri bir yer olacak. Turnuvadaki modlar için beş seçenek arasında Gunfight, Gunfight Team Deathmatch, 2v2 Team Deathmatch, 2v2 Kill Confirmed ve Free For All bulunacak.

Call of Duty Mobile Turnuva Modu Şu Anda Oynanabilir

Call of Duty Mobile

Her turnuva, oyunculara seçtikleri oyun modunda art arda dört maç için rekabet etme görevi verecek. Amaç, bu maçları mümkün olduğunca kazanmak. Oyuncuların dört maçtan kaçını kazandığına bağlı olarak verilecek ödüller mevcut. Haftalık özel ödüller kazanmak ve skor tablolarında rekabet etmek için turnuvalara girmek, kıyasıya bir mücadele yaşatacak.

Yeterince galibiyet kazanmak ve tablolarda zirveye çıkmak, ek ödüller de kazandıracak. Her zaman olduğu gibi oyunda, oyuncuların turnuvadan hoşlanmaması durumunda oynayabilecekleri birçok oyun modu var. Haberde bahsettiğimiz yeni mod, şu andan itibaren oynanabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.