Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Zombi Orduları, Call of Duty: Mobile 9. Sezon ile Geri Dönüyor

Call of Duty: Mobile’ın sevilen modu Yaşayan Ölülerin Kuşatması, 21 Ekim Perşembe günü saat 04:00'te sunulacak olan 9. Sezon Kabus’ta geri dönüyor.

Popüler oyunlardaki Cadılar Bayramı temalı etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Yaşayan Ölülerin Kuşatması, 21 Ekim Perşembe günü saat 04:00’te sunulacak olan Call of Duty Mobile 9. Sezon Kabus ile geri dönüyor. Oyuncular, bu defa zombi ordularının yanı sıra Cadılar Bayramı’na özel “paskalya yumurtaları” ve yeni detaylar ile zenginleştirilmiş izole Battle Royale haritasında hayatta kalmak için savaş verecekler.

cal of duty mobile kabus

Call of Duty 9. Sezon’da, oyuncular eğer “bir oyun oynamak” isterlerse Lionsgate ve Twisted Pictures’ın efsanevi Testere serisindeki Billy kuklası tasarımı, tematik eşyaları ve diğer korkutucu materyalleri içeren şanslı çekiliş onları bekliyor olacak. Ayrıca oyuncular, 50 kademeli yeni savaş bileti ödülü kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Call of Duty Mobile Yaşayan Ölülerin Kuşatması modu, yeni ve daha korkutucu zombilerle güncellendi. Zombiler artık hem standart hem de zor modda dinamik bir şekilde canlanacak. Ayrıca yeni gündüz vakti görevleri de eklendi moda eklendi.

Call of Duty Mobile 9. Sezon, 21 Ekim’de Geliyor

call of duty mobile 9. sezon

Cadılar Bayramı Sınır Kasabası haritası, tüm ürkütücü Cadılar Bayramı süslemeleriyle eksiksiz bir şekilde geri dönüyor ve Modern Warfare’den Hovec Hızarhanesi haritası Call of Duty: Mobile’da ilk kez oyuncuların beğenisine sunuluyor. 9. Sezon ile oyuna yeni çok oyunculu mod ‘İndirme Alanı’ geliyor. İlk olarak Call of Duty: Modern Warfare 3’te tanıtılan bu yeni modda, takımlar maç boyunca değişen belirli bir indirme alanı üzerinde hakimiyet kurmak için mücadele edecekler.

call of duty mobile 9. sezon cadilar bayrami

Son olarak oyuncular, arkadaşları ve NPC’ler ile birlikte “şeker mi şaka mı” oynamak için kapı kapı dolaşacaklar. Şaka seçildiğinde oyuncunun, şeker (etkinlik XP’si) alabilmek için bir görev tamamlaması gerekecek. Şeker seçilen bir odadaki oyuncular, şekerlerini anında alacaklar. Etkinlik XP’si, temaya özel ödüller için kullanılabilecek.

21 Ekim Perşembe günü saat 04:00’te yayınlanacak olan Call of Duty Mobile 9. Sezon hakkındaki tüm bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.