Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile 8. Sezonu Başlıyor: İşte Yenilikler

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından Call of Duty Mobile, çok sayıda yenilik sunan 8. sezonuna başlamaya hazırlanıyor. Oyuncular, Meçhule Yolculuk isimli yeni sezonda casusların gizemli dünyasını keşfedecekler.

İkonik savaş oyununu mobil cihazlara getiren Call of Duty Mobile yeni sezon için geri sayıma başladı. 7 Eylül 2022’de başlayacak olan Call of Duty Mobile 8. Sezonu: Meçhule Yolculuk, oyuncuları gizli casusların gizemli dünyasına götürüyor.

Yeni sezonla birlikte Call of Duty: Black Ops Cold War’da yer alan Ekspres haritası, oyuna ekleniyor. Ayrıca oyuncuların Battle Royale ve Çok Oyunculu maçlar sırasında istihbaratı ele geçirmek için ipuçları toplamasını sağlayacak Operasyon: Casus Avı isimli yeni temalı bir etkinlik de var.

Call of Duty Mobile Yeni Sezon 7 Eylül’de Başlıyor

call of duty mobile 8. sezonu

Call of Duty Mobile yeni sezonundaki yenilikler bunlarla sınırlı değil. Oyuncular, dünya çapında mevcut Kara Kuvvetleri Savaş Bileti Aboneliği ile gelen bir dizi yeni içerik, bir sürü heyecan verici ve gizli topluluk kutlama etkinliği gibi birçok özel içeriğe de erişebilecekler.

Misty – Gizli Ajan ve Adler – Kurnaz özel operatör görünümleri, yeni ZRG 20mm silahı ve Battle Royale sınıfı olarak adlandırılan yeni ücretsiz ve premium casus temalı içerikleri, 50 kademeli yeni savaş bileti, özel silah şablonları, profil kartları, tılsımları, COD Puanları ve daha fazlası, Call of Duty Mobile 8. sezonunda olacak. Yeni güncelleme hakkındaki ayrıntılı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Öte yandan şu anda Activision tarafından geliştirilmekte olan bir Call of Duty Warzone mobil oyunu bulunuyor. “Büyük ölçekli bir hayatta kalma deneyimi” olarak tanımlanan oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak beklentiler bu yılın sonlarında veya 2023’ün başlarında Android ve iOS için yayınlanacağı yönünde.

Call of Duty Mobile 8. Sezon Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.