Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4 Multiplayer Beta Tarihleri Duyuruldu!

Call of Duty: Black Ops 4 beta testlerinin tarihleri belli oldu.

Treyarch, yeni oyunları Call of Duty: Black Ops 4’ün beta test tarihlerini duyurdu. Klasik çoklu oyuncu modunun yanı sıra, yeni Battle Royale modu olan Blackout’un da test tarihleri belli oldu. Gelecek ay başlayacak olan testler, iki adımda gerçekleşecek.

Call of Duty: Black Ops 4’ü ön sipariş ile satın alan oyuncular, 3-6 Ağustos 2018 tarihleri arasında ilk özel multiplayer beta testine katılabilecekler. Bu test, sadece PlayStation 4 oyuncularına özel olacak. Bir hafta sonra ise PC, Xbox One ve PlayStation için beta testleri başlayacak. Aşağıdaki görselde detaylı tarihleri bulabilirsiniz.

3-6 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan özel multiplayer beta testi, ikisi yeni olmak üzere altı harita bulunduracak. Özel multiplayer beta testinde Team Deathmatch, Domination, Hardpoint ve Search and Destroy gibi oyuncuların en sevdikleri oyun modları bulunacak. Bu oyun modlarının yanı sıra, Call of Duty: Black Ops 4 ile yeni eklenecek olan oyun modu Control da özel multiplayer beta testinde oynanabilir olacak.

Özel multiplayer beta testine katılacak olan oyuncular, henüz kimlikleri duyurulmamış olan yeni karakterleri de deneme fırsatı bulacak.  Yeni karakterlerin yanı sıra, Call of Duty: Black Ops 4’ün yenilenmiş oyun mekanikleriyle birlikte eskilerden Nomad ve Prophet karakterleri de eklenecek.

Blackout modunun beta testi için henüz kesin bir tarih verilmedi ancak diğer beta testlerinin tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4 Özel Multiplayer Beta Tarihleri

 

PlayStation 4

  • Başlangıç: 3 Ağustos 2018
  • Bitiş: 6 Ağustos 2018

PlayStation 4 ve Xbox One

  • Başlangıç: 10 Ağustos 2018
  • Bitiş: 13 Ağustos 2018

PC Beta Erken Erişim

  • Başlangıç: 10 Ağustos 2018

PC Açık Beta

  • Başlangıç: 11 Ağustos 2018
  • Bitiş: 13 Ağustos 2018

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>