Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama Çıktı!

Sevilen FPS oyunu Call of Duty Black Ops 3 için geliştirilen Türkçe yama nihayet çıktı. Peki, Black Ops 3 Türkçe yama nasıl kurulur?

Merakla beklenen Call of Duty Black Ops 3 Türkçe yama nihayet yayınlandı. Geçtiğimiz yılın kasım ayında başlayan çeviri süreci, resmen tamamlandı. Black Ops 3 Türkçe yaması, Anonymous Çeviri ekibi tarafından hayata geçirildi.

Geliştiriciliğini Treyarch, yayıncılığını ise Activision’ın üstlendiği birinci şahıs nişancı oyunu, ilk çıkışını Ağustos 2015’te yapmıştı. Buna rağmen oyun bir türlü Türkçe dil desteği kazanamamıştı. Senelerdir çevrilemeyen Call of Duty Black Ops 3 Türkçe yaması, nihayet yayınlanmış durumda.

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama, Altı Yıllık Bekleyişten Sonra Çıktı

Call of Duty Black Ops 3 türkçe yama kurulumu

Öte yandan yama sadece oyunun v88 sürümünde çalışıyor. Daha yüksek bir sürüm veya orijinal oyunu yüklediyseniz, downgrade yani sürüm düşürme işlemini yapmanız gerekiyor. Call of Duty Black Ops 3 Türkçe yama indirme linki için buraya tıklayarak, diğer detaylar ve yama kurulum notlarına ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe yama kurulumu için Anonymous Çeviri’ye üye olmanız gerekiyor. Aylık toplam 18.5 TL ücret karşılığında bütün yamalara sahip olabiliyorsunuz. Üyelik bittikten sonra oyunun güncelleme alması, oyunu/yamayı silmeniz veya bilgisayarınıza format atmanız gibi durumlara kadar yamaya erişebileceksiniz.

Oyun, Yüzde 100 Olarak Türkçe’ye Çevrilmiş Durumda

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe yama

Anonymous Çeviri ekibi tarafından hayata geçirilen yama, Black Ops 3’ü yüzde 100 Türkçe olarak deneyimlemenizi sağlıyor. Menülerden karakterlerin diyaloglarına, hikaye görevlerinden diğer içeriklere kadar her şey Türkçe’ye çevrilmiş durumda. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi Black Ops 3 Türkçe yama, sadece oyunun v88 sürümünde çalışıyor. Aksi takdirde çeviriden faydalanmanız mümkün değil.

Senaryo bakımından serinin diğer iki oyunundan ayrılan Black Ops 3, 2065 yılında distopik bir evrende geçiyor. Oyunun hikaye modunda karakterinizin görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca ilerledikçe farklı silahlar ve kostümler de açılıyor. Ek olarak oyununda tercih edilebilir karakterlerin tek bir kurşunla öldüğü gerçekçi bir zorluk seviyesi de mevcut.

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama Oynanış Videosu

Call of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 @ 1GB / ATI Radeon HD 6970 @ 1GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol