Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Cthulhu Oynanış Videosu İle Gamescom 2018’e Damga Vurdu!

Call of Cthulhu Gamescom 2018'de oldukça beğenildi.

Cyanide Studio tarafından geliştirilen Call of Cthulhu 30 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak.

Call of Cthulhu Oynanış Fragmanı İle Gamescom 2018’e Damga Vurdu 2

RYO ve macera oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Call of Cthulhu, 24 Ağustos’ta Köln’de düzenlenen Gamescom 2018’de boy gösterdi. Oyuncuların karşısına ilk defa Gamescom 2018’le çıkan yapım, yayınladığı oynanış videosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sesli diyaloglara sahip olarak yayınlanan oynanış videosu oyuncular tarafından adeta nefessiz izlendi. Karanlık ve ürkütücü bir atmosfere sahip olan oyunda diyalogları yer yer biz seçiyor ve hikayenin gidişatını da değiştirebiliyoruz.

Tek oyunculu olarak hikaye eşliğinde ilerleyeceğimiz oyun Steam’de bilgisayar oyuncularına 158.00 TL olarak sunuluyor. 30 Ekim’e kadar yüzde 10 indirimle satılan yapım şuanda 142.20 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. 10 farklı dil seçeneğine sahip olarak yayınlanacak olan oyun Gamescom 2018’de yoğun bir ilgi kaynağı oldu. Birbirinden kaliteli oyunların boy gösterdiği lansmana dünyanın dört bir yanından oyun seferler ve oyun geliştiriciler katıldı.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Gamescom 2018’de yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.