Buildings Have Feelings Too PC İçin Duyuruldu!

Buildings Have Feelings Too 2019'un yazında bilgisayar oyuncularına sunulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyun dünyasındaki hareketlilik devam ederken The Division 2’de bu sabah bilgisayar ve konsol oyuncularına sunuldu. Birbirinden kaliteli oyunların çıkacağı bugün de yeni bir oyun duyurusu daha geldi. Steam’de Buildings Have Feelings Too adlı bir simülasyon oyunu bilgisayar oyuncuları için sergilenmeye başlandı.

blank

Şu sıralar Steam’de oldukça hareketli günler yaşanıyor. Birbirinden yeni oyunlar lansmana çıkarken yepyeni oyunlar da duyurulmaya başlandı. Strateji ve simülasyon oyunu olarak duyurulan Buildings Have Feelings Too Steam’de bilgisayar oyuncuları için sergilenmeye başlandı. Bir şehir yönetim oyunu olarak 2019’un yaz aylarında Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Buildings Have Feelings Too, zengin yapısı ile oyunculara detaylı bir içerik sunacak.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan oyunda, şuan için tek bir dil desteği yer alıyor. Oyuncular yeni binalar inşa edecek, geliştirmeler yapacak ve zamana uygun bir şehir tasarlamaya çalışacaklar. Kalabalık bir şehir yaratmaya çalışacağımız oyunda heyecan verici bir şehir yaratma simülasyonu bizleri bekliyor olacak. Şehrimize yeni semtler keşfederek ekleyebilecek, insanların yaşayabileceği güzel bir şehir oluşturacağız.

Buildings Have Feelings Too Steam’de bilgisayar oyuncuları için 2019’un yaz aylarında sunulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Onboard Intel Processor
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Onboard soundcard

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol