Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Borderlands Filmi Deathpool Yönetmeniyle Yeniden Çekilecek!

Eli Roth, Borderlands filmindeki yönetmenlik koltuğunu Tim Miller'a devredecek.

Borderlands filminin 2022’de vizyona girmesi planlanıyordu ancak işler pek yolunda gitmedi. Çekimler 2021’de resmen tamamlandığından, hayranlar haklı olarak neler olup bittiğini merak ediyordu.

Oldukça uzun bir süre sonra ilk güncellememiz, yönetmen Eli Roth‘un işleri birkaç haftalık yeniden çekimler için Deadpool yönetmeni Tim Miller‘a devrettiğini bildiren Deadline’dan geldi. Gelen bilgilere göre, yönetmen koltuğunun devredilmesi “dostane bir şekilde” gerçekleşti ancak bazı çekimlerin yeniden yapılacak olması pek olumlu değil.

Borderlands Filminin Sahneleri Yeniden Çekilecek

Borderlands Filmi
Oyundan bir temsili görsel.

Çekimlerin yeniden yapılması genellikle film yapım şirketlerinin yapmak isteyeceği bir şey değildir çünkü hem ücretler açısından hem de filmin vizyona girmesini geciktirerek filmin maliyetini artırır. Aynı zamanda, gişe başarısı elde etmek için yeniden çekimlerden muzdarip birçok film olduğunu da biliyoruz.

Şimdiye kadar bildiklerimiz, Borderlands hikayesinin tam olarak aslına sadık bir şekilde yeniden anlatımı değil. Film, Atlas şirketi başkanının kayıp kızını bulmak için ana gezegeni Pandora’ya dönmeye isteksiz olan rezil bir kanun kaçağı olarak Lilith’in (Cate Blanchett tarafından canlandırılıyor) etrafında dönecek.

Borderlands filminde yol boyunca, eski asker Roland (Kevin Hart), çocuk imha uzmanı Tiny Tina (Ariana Greenblatt), psikopat koruyucusu Krieg (Florian Munteanu) ve biraz çılgın bilim adamı Tannis’in (Jamie Lee Curtis) dahil olduğu çılgın bir avcı ekibi oluşturacak. Filmde, Jack Black’in canlandırdığı robot Claptrap da olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.