Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Online Dizi ve Film İzleme Platformu BluTV, 2 Gün Boyunca Ücretsiz

Türkiye'nin en çok tercih edilen çevrimiçi dizi ve film izleme platformlarından BluTV, iki gün boyunca bedava oldu. Peki, BluTV ücretsiz nasıl izlenir?

Yerli video akış platformu BluTV ücretsiz oldu. Yeni yıla girerken kullanıcılara hoş bir sürpriz yapmak isteyen şirket, BluTV dizileri ve filmlerini iki gün boyunca bedava izleme imkanı tanıyor. Peki, ücretsiz BluTV fırsatından nasıl yararlanılır?

BluTV Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Yakın zaman önce bünyesindeki televizyon kanallarını izlemek için abonelik şartını kaldıran BluTV, yılbaşına özel iki günlük ücretsiz izleme şansı veriyor. HBO dizileri başta olmak üzere geniş ve kaliteli bir içerik koleksiyonuna sahip olan platform, geçtiğimiz günlerde yerli bilim kurgu dizisi BÖRÜ 2039‘u izleyicilere takdim etmişti.

blutv ücretsiz

Şimdi kampanyadan nasıl yararlanabileceğinize gelelim. Yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle BluTV’nin web sitesine giriyorsunuz. Ardından üst taraftaki ‘Hemen Ücretsiz İzle’ yazan butona tıklıyorsunuz. Dilerseniz, sol taraftaki ‘Yılbaşında Ücretsiz İzle’ yazan yere de basabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda Ad Soyad, E-posta Adresi ve Parola kısımlarını doldurarak BluTV üyeliği açıyorsunuz.

Son olarak, Alt taraftaki ‘İletişim izinlerini onaylıyorum’ yazan kutucuğu işaretleyip, ‘Hemen Ücretsiz İzle’ butonuna basıyorsunuz. Yılbaşına özel BluTV ücretsiz izleme kampanyası 31 Aralık 09:00 – 1 Ocak 23:59 arasında geçerli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.