Türk Bilim Kurgu Dizisi BÖRÜ 2039’dan Etkileyici Fragman

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu BluTV'de yayınlanacak olan BÖRÜ 2039'un ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dağ serisi ile tanınan Alper Çağlar'ın imzasını taşıyan Türk bilim kurgu dizisi, sosyal medyada büyük bir heyecan yarattı.

Dağ film serisi ile tanınan başarılı yönetmen ve senarist Alper Çağlar‘ın geçtiğimiz sene duyurduğu BÖRÜ 2039 adlı bilim kurgu-aksiyon türündeki internet dizisinden ilk tanıtım fragmanı geldi. BluTV platformunda yayınlanacak olan seri, 2016 yılında geçen BÖRÜ dizisinin sonrasını anlatıyor.

Etkileyici bir prodüksiyona sahip olan BÖRÜ 2039, son teknoloji kıyafet ve teçhizatlarla donatılan özel bir askeri birimi konu alıyor. İlk fragmanı ile sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran dizi, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi oyuncuları bir araya getiriyor.

BÖRÜ 2039 İlk Fragmanı ile Büyük Heyecan Yarattı

BÖRÜ 2039 fragmanı

Yaklaşık iki dakika uzunluğundaki BÖRÜ 2039 fragmanından kısaca bahsedecek olursak, videoda 2017 yılında yayınlanan orijinal BÖRÜ dizisinden Kemal (Murat Arkın) ve Barbaros (Ahmet Pınar) karakterlerini görüyoruz. Bu iki ismin haricindeki tüm ekip tamamen yeni yüzlerden oluşuyor.

Hem aksiyon hem de bilim kurgu unsurlarının bolca yer aldığı dizi, heyecan yaratan görsel efektleri ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Çıkış tarihi ve diğer ayrıntılar, ileriki zamanlarda açıklanacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri BluTV‘de yayınlanacak olan BÖRÜ 2019 fragmanı ile başbaşa bırakalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol