Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Blizzard’dan Diablo 4 İçin 100 Dolarlık DLC Anketi!

Gizli bir anket ile Blizzard'ın Diablo 4 Vessel of Hatred genişletmesi için dudak uçuklatıcı fiyatlar düşündüğü ortaya çıktı.

Diablo 4‘ün ilk genişleme paketi Vessel of Hatred, Blizzcon 2023 etkinliğinde görkemli bir sunum ile tanıtıldı. Genişletme paketi 2024 yılının sonlarına doğru çıkış yapacağı için henüz paketi deneyimlemek için biraz beklememiz gerekecek ancak şimdiden bu paketin fiyatı tartışmalara konu olmaya başladı. Görünüşe göre, genişletme paketi için oyunun kendisi kadar para ödememiz gerekebilir.

Oyuna geniş bir yaklaşım getiren ve 300.000’den fazla aboneye sahip olan Youtuber Bellular News, Blizzard’ın yukarıda bahsi geçen Diablo 4 genişletme paketi için potansiyel fiyatlandırma stratejisini ele aldığı bir video yayınladı. Video, geliştirici tarafından bir oyuncuya gönderilen gizli bir ankete dayanıyordu. Blizzard bu anketler ile şimdiden bazı fiyat eşiklerini zorlamaya başladı bile.

Diablo 4 DLC Fiyatı Dudak Uçuklatacak

Blizzard'dan Diablo 4 İçin 100 Dolarlık DLC Anketi!

Burada sunulan bilgilere göre Blizzard, Vessel of Hatred için dört fiyat eşiğini değerlendirmeye başladı. Değerlendirme sürecinde sorun yok ancak fiyatlar gerçekten dudak uçuklatıcı. Farklı sürümlerle ve oyun içi para birimleri gibi ek içeriklerle de sunulması beklenen genişletme paketi için 50$, 70$, 80$ ve 100$ olmak üzere fiyat seçenekleri sunuldu.

Fiyatlandırma seçeneklerinden biri, oyunculara yeni benzersiz veya efsanevi eşyalara erken erişim, daha fazla depolama alanı ve hatta DLC yayımlanmadan önce bile bir yardımcı tutma olanağı verecek. Muhtemelen 100$ değerindeki sürüm bunları içerecek ancak oyunun kendisinin bile 70$ olduğunu düşünürsek, gerçekten fiyatlar nereye gidiyor diye sormadan edemiyoruz.

Beklendiği gibi anket serinin hayranları ve oyuncular tarafından hiç de iyi karşılanmadı. Oyuncular sadece genişleme paketinin yüksek fiyatından değil, aynı zamanda P2W (kazanmak için öde) özellikleri için de bir hayli öfkeli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.