Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

Blizzard, Battle.Net Sorunlarını Ve Bir DDoS Saldırısını Araştırıyor

Dün gece Battle.net ve Warzone kullanıcıları bağlantı problemleri yaşamaya başladı.

Blizzard’ın masaüstü uygulaması olan Battle.net’te Salı akşamı bir takım sorunlar ortaya çıktı. Bazı oyuncular oyunlarla bağlantısının kesildiğini bildirirken, diğerleri tamamen giriş yapamadığını bildirdi. Blizzard bunun gibi bazı sorunları araştırdığını söyledi, ancak çözülüp çözülmediğine dair bir bilgi yok.

blank

Pcgamer‘ın yapmış olduğu habere göre, geçen hafta lansmanı yapılan ve bir hafta içerisinde 15 milyon oyuncu sayısını geçen Call of Duty: Warzone ve Battle.net‘te bir takım sorunlar baş göstermeye başladı. Özellikle Call of Duty: Warzone oyuncuları daha fazla sorun bildirirken bunun sadece oyunla ilgili değil aynı zamanda Battle.net’te sıkıntılar yaşandığını belirtildi.

Blizzard’ın Kuzey Amerika destek ekibi, kimlik doğrulama sunucularını etkileyen bir sorunu araştırdığını ve oyuncuların giriş sorunlarının ortaya çıkacağını ve sorunu çözmeye çalıştıklarını resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile kullanıcılar ile paylaştı. Birkaç saat sonra, Battle.net oyunlarına olan gecikme ve bağlantıların, ekibin izlediği bir DDoS saldırısından etkilendiğini bildiren başka bir tweet atıldı.

Tweetler, birbirlerine olan yakınlıklarına rağmen iki konu arasında bir bağlantıdan bahsetmiyor ve o zamandan beri bir güncelleme olmadı. AB gibi diğer bölgeler için destek hesapları sorun bildirmedi ve Battle.net benim için iyi çalışıyor gibi görünüyor. Ancak Downdetector’a göre, tüm dünyada kesintiler var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol