Bless Unleashed İçin Yeni Video Yayınlandı

Bless Unleashed'dan yeni haberler var.

Bandai Namco son birkaç aydır yeni MMORPG yapımı Bless Unleashed için bir dizi sınıf fragmanıyayınladı. Bu süreçte oyunda yer alacak classların pek çoğunu görmüş olduk. Zaman geçerken, yavaş yavaş PAX East 2019 etkinliği de yaklaşıyor ve bunun öncesinde Japonya menşeli dağıtımcı Bless Unleashed için ayrıntılı bir video daha yayınladı.

Bless Unleashed, bu yılın sonunda Xbox One oyun konsolları için de çıkış yapacak ve geliştirici ekibe göre bu sürüm Bless Online’ın sıradan bir konsol portu olmayacak, apayrı bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Bless Online bilindiği gibi Avrupa ve Amerika pazarlarında büyük ümitlerle çıkış yapmıştı fakat bir türlü başarılı olamamıştı. Bless Online Unreal Engine 3 grafik motoruyla hazırlanırken, Bless Unleashed’da ise Unreal Engine 4 kullanılıyor ve oyun yenilenmiş grafiklere sahip. Görüntülerde de zaten grafiksel açıdan büyük farklar göze çarpıyor.

Bless Unleashed’ın bu sürümü konsollar için özel olarak hazırlanırken, aynı zamanda oynanış farkları da olacak. Yeni yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Bakalım Bless, yeni sürümüyle başarılı olabilecek mi?

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol