Bless Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.4

Kullanıcı

Bless Online Yapımcısı Neowiz Üst Kuruluşuyla Birleşiyor

Bless Online yapımcısı üst kuruluşla birleşiyor.

Neowiz Bless Studio, Güney Koreli online oyun firması Neowiz’in bağımsız kolu olarak şimdiye kadar çalışmıştı. Şimdi ise tartışmalı PC MMORPG oyunu Bless Online’ın arkasındaki geliştirici ekip, üst kuruluşu olan Neowiz ile birleşiyor. Yönetim verimliliğini arttırmak ve kurumsal değeri geliştirmek amacıyla böyle bir karar verilirken, artık Neowiz Bless Studio da Neowiz çatısı altına girecek ve bu birleşim 19 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Haber MMOCulture sitesi tarafından verilirken, kafa karışıklığını gidermek adına bu birleşimin etkisinin çok az olacağını belirtelim. Sonuçta hâli hazırda Neowiz Bless Studio zaten Neowiz’in bir parçası ve hiçbir zaman içinde tamamen ayrı kuruluşlar olmadılar. Diğer yandan Bless Online adına da bir açıklama yapılmadı ve oyunun geleceği masaya yatırılmadı. Büyük umutlarla çıkış yapan MMORPG oyunu beklenenin altında bir performans sergilemişti ve daha sonra free to play modele geçmesine rağmen yeteri kadar oyuncu çekememişti.

Ayrıca bu birleşmenin yakında çıkacak olan Xbox One sürümü Bless Unleashed’a da bir etkisi olmayacak. Bless Unleashed adlı bu yeni oyun Round 8 Studio tarafından geliştiriliyor ve Bandai Namco etiketiyle dağıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol