Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert’ün PS4 Açık Beta Tarihi Belli Oldu!

Black Desert 9 Ağustos'ta PlayStation 4 için açık betaya çıkacak.

Yılların eskitemediği ve popülaritesini bir türlü kaybeden oyun olarak ifade edilen Black Desert geçtiğimiz aylarda hem mobil hem de PlayStation 4 platformu için duyurulmuştu. Bugün gelen bilgiler ile oyunun PS4 sürümünde açık betaya çıkacağı ve tarihi belli oldu.

Koreli oyun geliştirme şirketi olan Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve yayınlanan Black Desert günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. PlayStation 4 oyuncuları tarafından merakla beklenen yapımın nihayet açık beta tarihi ve süresi belli oldu.

Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Black Desert’ün açık betası 9 Ağustos’ta başlayacak ve 13 Ağustos’ta sona erecekmiş. Oyuncular 4 gün boyunca açık betayı oynayabilecekmiş. Ayrıca açık beta PlayStation Plus abonesi olmayan oyuncular için de geçerli olacakmış. Dileyen PlayStation 4 oyuncuları belirtilen tarihler içerisinde oyunu sınırlı bir içerik ile deneyimleme fırsatı bulabilirler.

22 Ağustos’ta lansmana çıkması beklenen yapım, bilgisayar sürümündeki içerikler ile birlikte oyuncuların karşısına çıkacak. Yani oyuna gelmiş olan tüm güncellemeler PS4 sürümünde de yer alacak.

Beta içerikleri ilerleyen günlerde açıklanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol