Black Desert Online’da Ninja Sınıfı Ve Klan Savaşları Heyecanı Başlıyor!

Black Desert Online yeni yamaları ile birlikte oyunculara hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Günümüzün en popüler MMORPG oyunlarından birisi olan Black Desert Online, yeni yaması ile birlikte bir kez daha oyun severler’in yüzünü güldürmeye devam ediyor.

28 Aralık’ta yayınlanacak yeni yama ile birlikte oyundaki 8.sınıf olan Ninja sınıfı kullanıma açılacak. Black Desert Engine ile geliştirilen ve türünün en farklı gelişmiş oyunu olan Black Desert Online, aldığı sayısız güncelleme ile gelişmeye ve genişlemeye kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere BDO 20 Aralık’ta yeni bir güncellemeye kavuştu. Yeni güncelleme ile birlikte MMORPG oyununa Kızıl Arena Savaş modu, Klan Savaşları ve at yakalamada bir yenilik eklendi. Pearl Abyss yaptığı açıklama da Klan Kuralım etkinliği ile klan kuran veya herhangi bir kalan katılan oyunculara 20 bin EXP puanı ve oyun içi geçerli olan 30 milyon gümüş para gibi ödüller dağıtacağını duyurmuştu. Geliştirici bu kez de Klan Savaşları özelliğini etkinleştirdi. Bu sayede savaşa katılan klan üyeleri, savaşarak ait oldukları klana ödül ve puan getirebilecekler.

Oyunun yeni savaş modu olan Kızıl Arena ile oyuncular Mediah bölgesindeki bir kaleye ışınlandıktan sonra, en az 2 ve en fazla 60 kişiden oluşan takımlara girerek savaşmalarını sağlıyor. 20 dakika süren bu mücadelelerde özel kurallar bulunuyor. Buna ek olarak bugüne dek 1. ve 2. Aşamadaki atlar yakalanıp eğitiliyordu. Artık 3. Seviye atlar da yakalanabilir ve eğitilebilir oldu. 28 Aralık’ta yeni bir yama yayınlayacağını duyuran Koreli geliştirici bu yama ile yeni bir sınıfın oyun içerisindeki yerini alacağını duyurdu. Hareket kabiliyeti ve saldırı kabiliyetleri yüksek olan Ninja sınıfı, kılıç ve Ninja yıldızı kullanabilecek. Unutmadan belirtelim Ninja sınıfı savunmada yetersiz kalacak.

28 Aralık’a kadar geçerli bir aktiviteye gerçekleştiren Black Desert Online, kazananlara 1 Kara Taş(silah) ve 1 Kara Taş(zırh) ödülü kazananlar arasından belirlenecek olan 300 kişi de İnci Kutusuna sahip olacaklar. 4 Ocak tarihinde duyurulacak olan kazananlardan birisi olmak için yapmanı gerekenler Edana’nın İzleri görevini tamamlamak, Velia Depo Yöneticisi ile konuşmak, ana beceri komutlarını kullanmak, Heidel Pazaryeri Sorumlusu ile konuşmak ve bir klana katılmanız gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol