Black Desert Online

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.3

Kullanıcı

Black Desert Online Xbox Açık Betası Başladı

Xbox One'da BDO vakti geldi.

Xbox One’da Black Desert Online’ı bekleyenler için iyi haberlerimiz var. Pearl Abyss’in popüler MMORPG oyunu Black Desert Online için Xbox One açık betası resmen başladı. Açık beta aşaması 12 Kasım tarihine kadar sürecek ve bu süreçte geliştiriciler bir dizi etkinlik düzenleyecek.

Oyunun Xbox One beta aşamasında Balenos ve Serendia kıtalarını keşfedebileceksiniz. Bunların içinde Velia ile Heidel gibi büyük şehirler de bulunuyor. Tüm bu şehirler maceranız boyunca açık olacak.

Aynı zamanda açık betada Black Desert Online’ın sunduğu hemen hemen her özelliğe erişebileceksiniz. Örneğin yaşam skillerinin neredeyse tamamı betada bulunacak. Toplama, işleme, aşçılık, simya, binicilik, balıkçılık, ticaret ve çiftçilik gibi pek çok life skill yer alacak.

Xbox One açık betasında toplamda 6 sınıf olacak. Bunların arasında Berserker, Ranger Sorceress, Warrior, Witch ve Wizard bulunuyor. Beta için seviye sınırı olarak da 40 level belirlendi ve 12 Kasım’a kadar bütün sınıfları deneme şansınız olacak.

Ayrıca baştan hatırlatalım, Black Desert Online Xbox One açık betasına katılmak için Xbox Live Gold üyeliğinizin olması şart.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>