Black Desert Online

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.6

Kullanıcı

Black Desert Online Steam’de Yayınlandı!

Black Desert Online Steam'e çıktı.

Haftalar öncesinden Steam’de bilgisayar oyuncularının karşısına çıkacağını duyuran Black Desert Online, bugün sözünü tuttu ve Steam’de boy göstermeye başladı.

Yılların eskitemediği ve efsanevi MMORPG oyunu olarak gösterilen Black Desert Online, bu sabah Steam’de bilgisayar oyuncularına sunuldu. Steam’de 19.00 TL olarak oyuncularının karşısına çıkan yapım, 28 Mayıs’a kadar yüzde 50 indirime girerek 9.50 TL olarak oyunculara sunuluyor. Çevrimiçi çok oyunculu olarak milyonlarca oyuncuyu ortak bir MMORPG çatısı altında birleştiriyor. Ülkemize çeşitli bahanelerden sonra gelen efsane oyun, Gamex Oyun Fuarı’nda Türkçe olarak karşımıza çıkmıştı.

Steam’de de Türkçe dil seçeneği ile oyunculara sunulan yapım, isim olarak ise Black Desert Online Turkiye and MENA adıyla yayınlandı. Pearl Abyss’in başarılı oyunlarından birisi olan ve yıllardır strateji alanında milyonlara ulaşan başarılı yapım, ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle oynanıyor. Gerçek dünya da mücadele edeceğimiz oyunda muazzam grafiklerle klan ve kale savaşları yapabilecek, aksiyonu ve gerilimi adeta yaşayacağız. Tamamen Türkçe dil seçeneği ile karşımıza çıkan yapım, etkileyici içerikleri ile de oyuncuları büyülemeye devam ediyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 32/64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i3

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 32/64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i5

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 AMD RX 480

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

1 Yorum

  1. steame gelmesi efsane oldu 😀

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>