Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Black Desert Online – Legendary Package Yayınlandı!

Black Desert Online oyunculara zengin bir paket sunuyor.

2014 yılında devasa çok oyunculu olarak yurt dışında yayınlanan Black Desert Online, 17 Mayıs 2018’de de Steam’de ülkemiz oyuncularına sunulmuştu.

Efsanevi MMORPG oyunu olarak adından söz ettiren Black Desert Online ülkemizde de oldukça geniş kitleler tarafından oynanıyor. Muazzam grafiklere sahip olarak yayınlanan oyunda gerçek zamanlı olarak PvP savaşlarına katılabiliyor ve sürükleyici bir aksiyon deneyimi yaşıyoruz. Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan yapım bugün oyuncularına Legendary adlı yeni paketini sundu. Steam üzerinden yayınlanan paket fiyatı ile adeta cepleri yakacak.

Steam’de 100.00 TL olarak yayınlanan Legendary paketi zengin bir içeriğe sahip olacak. Paket ile oyunculara 1 karakter slotu genişletme hakkı verilecek. Oyuncular ailelerinin karakter slotunu 1 artırabilecekler.

Paket ile oyunculara sunulan Profesyonel İşçi Sözleşme Paketi ile oyuncular üç farklı işçiden birini seçecekler. Bu işçiler Profesyonel Goblin İşçi, Profesyonel Dev İşçi ve Profesyonel İnsan İşçi olarak duyuruldu.

Paket içerisinde yer alan At Flütü ile oyuncular binek bir ata sahip olabilecekler. Ayrıca oyuncular at amblemleri arasından da seçim yapabilecekler.

Bilinmeyen Boya Kutusu ile oyuncular rastgele temel veya yerel boya elde edebilecekler. Ayrıca düşük bir ihtimalle nadir boya da elde edilebilecek.

Beyazlatıcı X20 kullanıldığında boyalı bir eşyanın boyası silinecek ve orjinal rengine dönecek.

Silah ve Kıyafet Klasik Kutu ile oyuncular karakterlerine özel bir görünüm kazandırabilecekler. Ayrıca bu kutu işçerisinde silah, alt silah ve kıyafet yer alacak.

8 Envanter Slotu ile oyncular 16 envanter slotu kazanabilecekler. Son olarak paket içerisinde 300 inci yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol